Razer BlackShark v2X alınır mı?

Bütçe
900 TL
Selamlar hocam, ses kartlarımız neredeyse aynı seviyede. 3-4 gündür kullanıyorum V2 X modelini ve özet geçmek gerekirse tavsiye edebileceğim bir kulaklık. Eğer performansından memnun kalmazsanız orta halli bir ses kartı ile takviye edebilirsiniz keza bence kulaklığın potansiyeli buna müsait. Rahatlık konusunda çok iyi, değinmek istediğim tek nokta gözlük kullanıyorsanız kafa bandı ayarını iyi yapmanız lazım yoksa gözlüklerin sap kısmından biraz baskı yapıyor. (benim gözlüklerim kemik olanlardan ve malumunuz sapları biraz kalın ben buna da pay veriyorum bu noktada) Mikrofon kalitesi çok hoşuma gitti, benim bu tarz bir kulaklık bakmamın ana sebebi mikrofon + kulaklık şeklinde iki eksiğimi de en F/P bütçede halletmekti ve mikrofonundan, harici bir ses kart olmadan, ciddi anlamda iyi bir performans alıyorum. Ses konusunda ise aşırı yüksek bir son sesi yok fakat yeterince iyi, programıyla birlikte 7.1 yaparak oyunlarda daha da iyi bir deneyim elde ediyorsunuz. Kablosu örgü değil fakat malzemesi sizi korkutmasın gayet sağlam duruyor. Benim bu kısa dönemdeki deneyimlerim bunlar, aklınıza takılan herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz ve tabii ki almadan önce @cumali_032 hocamın kulaklığının gelmesini ve onun da deneyimlerini almayı ihmal etmeyin hocam. V2 X, itopya'da hala 899TL civarında geziyor, kargo ile birlikte 914TL'ye mal oluyor size. Ek olarak ben aldıktan 1-2 gün sonra itopya kulaklığın yanında kendi kulaklık standından da hediye ediyordu fakat sanırım şu an tekrardan kalkmış o kampanya. Sık sık kontrol ederseniz tekrardan böyle bir fırsat yakalayabilirsiniz.
V2 X adlı kulaklık fiyatına göre güzel bir kulaklık. Fakat Razer'in "THX Sound" adlı program olmadan o kulaklık bir hiç yorumlarını aldım. Keza ben Cloud II ve V2 X arasında kalmıştım. HyperX Cloud II tercihinde bulundum ve çok arada kalmıştım. En azından risk almıyayım diyorsanız Cloud II'de tercih edebilirsiniz. Cloud II alıcak bütçedeyseniz alabilirsiniz.

Selam hocam, ses kartlarımız neredeyse aynı seviyede. 3-4 gündür kullanıyorum V2 X modelini ve özet geçmek gerekirse tavsiye edebileceğim bir kulaklık. Eğer performansından memnun kalmazsanız orta halli bir ses kartı ile takviye edebilirsiniz keza bence kulaklığın potansiyeli buna müsait. Rahatlık konusunda çok iyi, değinmek istediğim tek nokta gözlük kullanıyorsanız kafa bandı ayarını iyi yapmanız lazım yoksa gözlüklerin sap kısmından biraz baskı yapıyor. (benim gözlüklerim kemik olanlardan ve malumunuz sapları biraz kalın ben buna da pay veriyorum bu noktada) mikrofon kalitesi çok hoşuma gitti, benim bu tarz bir kulaklık bakmamın ana sebebi mikrofon + kulaklık şeklinde iki eksiğimi de en F/P bütçede halletmekti ve mikrofonundan, harici bir ses kart olmadan, ciddi anlamda iyi bir performans alıyorum. Ses konusunda ise aşırı yüksek bir son sesi yok fakat yeterince iyi, programıyla birlikte 7.1 yaparak oyunlarda daha da iyi bir deneyim elde ediyorsunuz. Kablosu örgü değil fakat malzemesi sizi korkutmasın gayet sağlam duruyor. Benim bu kısa dönemdeki deneyimlerim bunlar, aklınıza takılan herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz ve tabii ki almadan önce @cumali_032 hocamın kulaklığının gelmesini ve onun da deneyimlerini almayı ihmal etmeyin hocam. V2 X, İtopya'da hala 899TL civarında geziyor, kargo ile birlikte 914TL'ye mal oluyor size. Ek olarak ben aldıktan 1-2 gün sonra İtopya kulaklığın yanında kendi kulaklık standından da hediye ediyordu fakat sanırım şu an tekrardan kalkmış o kampanya. Sık sık kontrol ederseniz tekrardan böyle bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Değerli yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim aklımdaki birçok soruya cevap oldunuz sağ olun.

ALC892 8 kanallı 7.1 desteği olan ve maksimum 92Khz değer veren bir çipset, örneğin bende olan ALC887'den biraz daha iyi ama aralarında çok fazla fark yok. Ben olsam şansımı denerdim, bakarsınız istediğiniz performansı alamadınız, harici bir ses kartı ile çözülebilir.
Harici bir ses kartım var (Behringer UMC204HD). Kulaklığı ses kartına bağladığımda mikrofonunu kullanamıyorum. THX'i deneme sürümü olarak EQ ayarlarını ise V2'ye göre yapılmış birkaç ayar ile idare ediyorum şuanda. Ses kartına taktığımda kulaklık hoparlöre dönüşüyor. Sesi %40-45'lerde kullanıyorum.

Harici bir ses kartım var (Behringer UMC204HD). Kulaklığı ses kartına bağladığımda mikrofonunu kullanamıyorum. THX'i deneme sürümü olarak EQ ayarlarını ise V2'ye göre yapılmış birkaç ayar ile idare ediyorum şuanda. Ses kartına taktığımda kulaklık hoparlöre dönüşüyor. Sesi %40-45'lerde kullanıyorum.

Harici ses kartınızı kullanmadan direkt kasanızın çıkışlarını kullanmayı denediniz mi hocam?

Geri
Yukarı