Razer BlackShark V2X, H310M S2V ile düzgün çalışır mı?

• Konuyu başlatan LynxC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 605
Bende ab350m var ve kulaklığın sesini açtığınız zaman dipses sorunu oluyordu. Sesi açtığınız zaman ses daha fazla bozuluyordu ayrıca. Arkadaşımın verdiği harici ses kartını kullanınca sorunum çözüldü ancak kesinlikle tavsiye etmem eğer anakartınız besleyemiyorsa.

İtopyadan 900 TL'ye aldım. Kargo gelince deneyimlerimi yazacağım.

Arkadaşlar kulaklığı aldım ama kodun yazdığı kağıtta kodu nasıl açacağım? Kazıyacak mıyım?

Son düzenleme:
İtopyadan 900 TL'ye aldım. Kargo gelince deneyimlerimi yazacağım.

Arkadaşlar kulaklığı aldım ama kodun yazdığı kağıtta kodu nasıl açacağım? Kazıyacak mıyım?
Kazınması gerekiyor diye biliyorum. Bende de ALC897 ses kartı var hocam deneyimleriniz çok önemli. Geri dönüş sağlarsanız mutlu olurum.

Kazınması gerekiyor diye biliyorum. Bende de ALC897 ses kartı var hocam deneyimleriniz çok önemli. Geri dönüş sağlarsanız mutlu olurum.

2-3 saattir kullanıyorum. Şu anda Valorant ve CoD Vanguard oynadım. Programdan 7.1i açtım ve gerçekten çok fark etti. Ses kasması çok rahat ve sesi fulleyince kulaklık neredeyse hoparlöre dönüşüyor. Mikrofon kalitesi de bayağı iyi. Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum. Ses kartım bir sorun yaratmadı.

2-3 saattir kullanıyorum. Şu anda Valorant ve CoD Vanguard oynadım. Programdan 7.1i açtım ve gerçekten çok fark etti. Ses kasması çok rahat ve sesi fulleyince kulaklık neredeyse hoparlöre dönüşüyor. Mikrofon kalitesi de bayağı iyi. Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum. Ses kartım bir sorun yaratmadı.
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bende almayı düşünüyorum. Tekrar sorayım şuana kadar bir problem yaşadınız mı? Önerir misiniz?

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bende almayı düşünüyorum. Tekrar sorayım şu ana kadar bir problem yaşadınız mı? Önerir misiniz?

Hayır bir sorun yaşamadım. Tek sorunum 7.1'e alışamamam. O da kulaklıkla alakalı değil tabii. 7.1'de kullanınca ses kasamıyorum. Alışkanlıktan sanırım.

Hayır bir sorun yaşamadım. Tek sorunum 7.1'e alışamamam. O da kulaklıkla alakalı değil tabii. 7.1'de kullanınca ses kasamıyorum. Alışkanlıktan sanırım.

7.1 genel olarak ses kasmayı zorlaştırıyor. Kullanmayın derim. Müzik vs dinlerken kullan biraz daha bass vs arttırıyor.

Hatta ses kasma olayını iyice rezaletleştiriyor desem yeridir de neyse.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı