Razer BlackShark V2X, H310M S2V ile düzgün çalışır mı?

• Konuyu başlatan LynxC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 618

LynxC

Hectopat
Anakartım H310M S2V 2.0. Nasıl bir anakart bilmiyorum. İyi midir kötü müdür? Bu kulaklıkta iyi çalışır mı? Ona göre alacağım kulaklığı. Ses kartı kaliteli mi?

Çok Kaliteli bir ses kartı içermiyor hocam. Ama kulaklığa ne derece etki ediyor bunu tam olarak söylememiz zor, deneyimi olan arkadaşlar var ise yardımcı olurlar.

Anakartım H310M s2v 2.0. nasıl bir anakart bilmiyorum. İyi midir kötü müdür? Bu kulaklıkta iyi çalışır mı? Ona göre alacağım kulaklığı. Ses kartı kaliteli mi?

Standart giriş seviyesi bir anakart gibi duruyor hocam çok iyi verim alıcağınızı düşünmüyorum harici ses kartı olan anakartlar üzerinden güzel ses ve iyi güç beslemesi alabilirsiniz.

Çok kaliteli bir ses kartı içermiyor hocam. Ama kulaklığa ne derece etki ediyor bunu tam olarak söylememiz zor, deneyimi olan arkadaşlar var ise yardımcı olurlar.

Hocam çok ediyor MSI laptop kullanıyorum kulak içi kulaklığımı farklı cihazlara bağladığımda çok yüksek seslere çıkamıyor laptop bağladığımda efsane ötesi bir ses çıkıyor diyebilirim hem yüksek hem kaliteli sistemim imzada mevcut.

Standart giriş seviyesi bir anakart gibi duruyor hocam çok iyi verim alıcağınızı düşünmüyorum harici ses kartı olan anakartlar üzerinden güzel ses ve iyi güç beslemesi alabilirsiniz.

Hocam çok ediyor MSI laptop kullanıyorum kulak içi kulaklığımı farklı cihazlara bağladığımda çok yüksek seslere çıkamıyor laptop bağladığımda efsane ötesi bir ses çıkıyor diyebilirim hem yüksek hem kaliteli sistemim imzada mevcut.
Peki hocam kötü bir ses kartı ile kullanmanın zararları nedir?

Hocam ses kartının kötü olmasının etki yarattığını biliyorum, fakat herkeste farklı anakartlar olduğundan her bir anakart modeli için kesin konuşamıyorum o yüzden söyledim. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Anakartta klasikleşmiş neredeyse herkesin kullandığı ALC887 var çok kötü diyemeyiz iyi de diyemeyiz. Normal bir kullanıcı için yeterli bir ses kartı var anakartta.

Kaliteli diyemeyiz 15 senelik eski bir ses kartı nasıl olsa ancak sıkıntısız çalıştırır, kulaklıkla problem çıkarmaz kullanırsınız.

Anakartta klasikleşmiş neredeyse herkesin kullandığı ALC887 var çok kötü diyemeyiz iyi de diyemeyiz. Normal bir kullanıcı için yeterli bir ses kartı var anakartta.

Kaliteli diyemeyiz 15 senelik eski bir ses kartı nasıl olsa ancak sıkıntısız çalıştırır, kulaklıkla problem çıkarmaz kullanırsınız.

Zaten çıkışı olan her cihazda çalışır hocam buradaki olay ne kadar verim alır :D

Zaten çıkışı olan her cihazda çalışır hocam buradaki olay ne kadar verim alır :D

Sıkıntısız çalıştırır derken sorun olmaz kulaklık performansından ödün vermez açısındandı.

Gayet iyi verim alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı