Razer blackshark v2X nasıl?

Tasunke

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Max 650TL bütçem bulunmakta. Razer blacksharkv2X almayı düşünüyorum ama daha iyi kulaklıklar sizce var mıdır? FPS oyunları oynadığım için iyi ses gelmesi önemli ve mikrofonun kaliteli olması gerek önerilerinizi bekliyorum.

Güzeldir. 30 TL aşabilirseniz bunu öneririm;
Açıkçası hs serisi düşünmüyorum yüksek ihtimal ile blackshark'ı alacağım.
Gayet güzel kulaklık, fakat bütçe artarsa HyperX Cloud 2 öneririm.
Bütçem 500TL idi 650 ye kadar çıkarttım maalesef daha fazla yükseltemiyorum.

onun kendine özel paralı programımı var
bende almayı düşünüyorum blackshark v2 x ama bilmiyorum iyimi kötümü bilmiyorum memnunmusun kulaklıktan?

Onun kendine özel paralı programımı var
Bende almayı düşünüyorum blackshark V2 X ama bilmiyorum iyi mi kötümü bilmiyorum memnun musun kulaklıktan?

Benim bildiğim program kulaklık ile beraber geliyor incelemesini izlemiştim ve bir kod vardı o da aktifleştirme kodudur yüksek ihtimal. Hayır daha almadım yukarıda da dediğim gibi elime bir kulaklık geçti ama en yakın zamanda almayı planlıyorum.

Aldınız mı? Memnun musunuz? Ücretli program almak gerekiyor mu ek olarak?

Kulaklık bende var 1 senedir kullanıyorum efsane ses kalitesi ve mikrofon kalitesi vaar THX ek uygulama 15 deneme sürümü var ama onsuzda pek bir şey hissetirmiyor 7.1 efsane CS Valorant da bayağı işinizi görüyor.

Onun kendine özel paralı programımı var.
Bende almayı düşünüyorum BlackShark V2 X ama bilmiyorum iyi mi kötümü bilmiyorum memnun musun kulaklıktan?

1 senedir kullanıyorum çok iyi abilirsiniz sorunuz varsa yanıtlayabilirim.

Geri
Yukarı