Razer BlackShark v2X nasıl?

Hocam V2 X alacaksanız Razer Battle Bundle alın 700 TL daha koyup, BS V2 ve Mousepadi dilerseniz satarsınız.
Evet, bu şekilde çok daha mantıklı oluyor.

Razer BlackShark V2 X RZ04-03240100-R3M1 Oyuncu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri bunu almayı düşünüyorum. Uzun kullanımda ağrı vs. olur mu? Bunun yerine başka bir kulaklık önerisi verebilir misiniz?

Trendyol'da 1993 TL'ye mevcut aynı 3'lü paket.

Trendyol'da 1993 TL'ye mevcut aynı 3'lü paket.

Bende alacağım ama kararsız kaldım kalitesi falan nasıl diye. Yeni sistem topladım inşallah kötü çıkmaz

Bende alacağım ama kararsız kaldım kalitesi falan nasıl diye.

Inanin aldığınıza değer, ben farede gıcırtı sorunu olabileceğinden (DeathAdder v2'lerde kronik gıcırtı sorunu vardı eskiden) korkarak almıştım ama geldiğinde hiçbir sorunu olmadan geldi, sadece farenin fiyatına fare, kulaklık ve mouse pad almış oldum. Merak ettiğiniz herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Inanin aldığınıza değer, ben farede gıcırtı sorunu olabileceğinden (DeathAdder v2'lerde kronik gıcırtı sorunu vardı eskiden) korkarak almıştım ama geldiğinde hiçbir sorunu olmadan geldi, sadece farenin fiyatına fare, kulaklık ve mouse pad almış oldum. Merak ettiğiniz herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.
jak girişli olduğu için herhangibi bir sıkıntı cıkarmı

Geri
Yukarı