Razer Blackshark V2X Ses Ayarları

Yani şimdi bir senin yorumuna bakıyorum bir de konuyu arkadaşın dediği sesin boğuk gelme yorumuna bakıyorum hangisi doğru çözemedim. Ben de birkaç gün önce kulaklık önerisi diye konu açtım ve bana da bunu önerdiler. Konum da budur

Ses boğuk geleme gibi bir durum almadım belki PC sinin ses driveri ya da PC sıkıntıdan dolayı da olabilir.

Anladım. Ses kaydı falan yaptın mı hiç hocam kalitesi nasıl cızırtı falan var mı?

Yaptım tabii ki hoca mikrofon da gürültü önleme var dışardaki sesleri eneglliyor ve mikrofon kalitesi muazzam ben 1 sene kullandm çok memnunum iyki almışım almadan önce çok araştırdım Game Power kizaru falan alacaktım bu onlardanda iyi zaten e sporcular kullanıyor bu kulaklığı.

Anladım. Ses kaydı falan yaptın mı hiç hocam kalitesi nasıl cızırtı falan var mı?

Hocam fotoğrafınıda atıverdim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    129,3 KB · Görüntüleme: 49
Yaptım tabii ki hoca mikrofon da gürültü önleme var dışardaki sesleri eneglliyor ve mikrofon kalitesi muazzam ben 1 sene kullandm çok memnunum iyki almışım almadan önce çok araştırdım Game Power kizaru falan alacaktım bu onlardanda iyi zaten e sporcular kullanıyor bu kulaklığı.

Hocam fotoğrafınıda atıverdim.
Hocam bayağı hoşuma gitti inan ki. Alacağım şu aralar ama önceliğim SSD'den yana. Yani sıralayacak olursam SSD -> Kulaklık -> Fare bu şekilde bir sıralamam var para biriktiriyorum bakalım hayırlısı

Hocam bayağı hoşuma gitti inan ki. Alacağım şu aralar ama önceliğim SSD'den yana. Yani sıralayacak olursam SSD -> kulaklık -> fare bu şekilde bir sıralamam var para biriktiriyorum bakalım hayırlısı.

Kulaklık yanına pişman olmazsın bak yazdım buraya ben İtopya'dan aldıydım kulaklığı.

THX bende indirdim ama bir şey değişmedi kulaklık: Razer BlackShark V2 X yardım eder misniz?

Hocam THX bende şu an yüklü değil ama oradan ses equalizer ayarı olur orada modlar var örnek oyun film müzik ayrıca kendinizde özelleştirebilirsiniz ekran fotoğrafı varsa daha yardımcı olabailirim hatırladıklarımı söylüyorum size.

Hocam THX bende şu an yüklü değil ama oradan ses equalizer ayarı olur orada modlar var örnek oyun film müzik ayrıca kendinizde özelleştirebilirsiniz ekran fotoğrafı varsa daha yardımcı olabailirim hatırladıklarımı söylüyorum size.
ordann poyun vs. seçitm bisey değişmedi hatta urunu kendi 7.1 sanal surrond özelliği daha iyi gibiydi ses boğuk vs. değildi laptop kullanıyorum

Oradann poyun vs. seçitm bir şey değişmedi hatta urunu kendi 7.1 sanal surrond özelliği daha iyi gibiydi ses boğuk vs. değildi laptop kullanıyorum.

Yani bilemiyorum onu ben masaüstü kullanıyorum oyun modunda bayağı iyi ses geliyordu ama çok ta bir önem yok THX'in 15 gün sonra bitiyor zaten normal 7.1 daha işlevsel sade film vs izlersen THX iyi.

Geri
Yukarı