Razer BlackShark V2X'in 2200 TL olması normal mi?

luudipieones

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Direkt konuya gireceğim. Yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyordum Razer BlackShark v2X'de karar kıldım. Lakin ben baktıktan birkaç gün sonra 2200 civari fiyatları gördü. Bu kulaklığın o kadar edeceğini düşünmüyorum. Şahsen artış nedeninin stoktan kaynaklı olduğunu umut ediyorum. Sizce bu fahiş artışın nedeni nedir?

Normal degil tabii, bu arada normal fiyati olan 1500 lira bile etmez o kulaklik.

Neredeyse yari fiyatina teknik anlamda yakin HS50 Pro var ancak malzeme kalitesi epey dusuk onu da goz onunde bulundurmak lazim. V2 X'in ederi 1100-1300 lira arasi diyebiliriz.

Ekran Alıntısı321.PNG

Hayır değil.

Neredeyse aynı fiyata Razer Battle bundle alınabiliyor oradan hesap edin.

Bu devirde herhangi ürün alınacak ise fazla beklenilmeden hızlıca karar verip ürünü almak gerektiğini düşünüyorum. Fiyatlar çok değişken.

Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Direkt konuya gireceğim. Yakın zamanda kulaklık almayı düşünüyordum Razer BlackShark v2X'de karar kıldım. Lakin ben baktıktan birkaç gün sonra 2200 civari fiyatları gördü. Bu kulaklığın o kadar edeceğini düşünmüyorum. Şahsen artış nedeninin stoktan kaynaklı olduğunu umut ediyorum. Sizce bu fahiş artışın nedeni nedir?
Razer ürünleri böyle. Birkaç haftaya yine iner. Ya da inmez. HS50 Pro bakılabilir.

Normal degil tabii, bu arada 1500 lira bile etmez o kulaklik.

Neredeyse yari fiyatina teknik anlamda yakin HS50 Pro var ancak malzeme kalitesi epey dusuk onu da goz onunde bulundurmak lazim. V2 X'in ederi 1100-1300 lira arasi diyebiliriz.
Emin misiniz hocam, neye dayanarak söylüyorsunuz bunu? Tüm kulaklık öneri isteğinde bulunanlara tecrübeli+kullanmış kişiler V2 X'i öneriyordu.

Bir üst modeli olan V2'yi 11 ay önce 1300 TL'ye almıştım.

V2 X'in ederi olsa olsa 1500-1600 TL'dir şu durumda. 2200 TL kesinlikle verilmez.

Tüm kulaklık öneri isteğinde bulunanlara tecrübeli+kullanmış kişiler V2 X'i öneriyordu.

V2 X çok iyi olduğundan önermiyorlar, alternatif olmadığından öneriyorlar.

Emin misiniz hocam, neye dayanarak söylüyorsunuz bunu? Tüm kulaklık öneri isteğinde bulunanlara tecrübeli+kullanmış kişiler V2 X'i öneriyordu.

Ses kalitesine, mikrofonuna ve ergonomisine bakiyorum.

Mikrofon olarak berbat, ergonomik olarak kotu, ses kalitesi olarak da idare eder ama 1600 liralar verilmez ona.

Zamaninda Sharkoon ER40 almistim 350 liraya, fersah fersah daha ustun oldugunu soyleyebilirim. Alternatifi olmadigi icin onerilen, balon ve overpriced bir kulaklik V2 X.

Ses kalitesine, mikrofonuna ve ergonomisine bakiyorum.

Mikrofon olarak berbat, ergonomik olarak kotu, ses kalitesi olarak da idare eder ama 1600 liralar verilmez ona.
Günümüz olarak bir şey diyemem ama ağustos aylarında Technopat'da aktiftim tam tersine mikrofonunun kaliteli olduğunu, tam bir F/P ürünü olduğunu FPS oyunlarında da iyi performans verdiğini söylüyorlardı. Neredeyse her kulaklık önerisi için konu açanlara da V2 X öneriliyordu. 🤔🤔🤔

Geri
Yukarı