Razer BlackWidow Chroma Takılma sorunu

erdemkilic7

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Sanırsam klavyem durduk yere bazen takılıyor bir tuşa basıyorum örneğin; "a" tuşuna, "aaaaaaaaaaaaaaaaa" yazıyor. Sonra kendiliğinden duruyor siliyorum, yazı yazamıyorum basılı kalıyor bastığım tuş.

Herhangi bir oyun oynarken arada sırada tuş takılıyor mesela "D" tuşu takılı kalıyor ben bir şeye basmıyor olsam bile sağa doğru gitmeye başlıyor bunun nedeni nedir?

Merhaba, bende aynı ürünü kullanmaktayım hemen hemen aynı sorunu yaşıyoruz bunun Windows 10 sürüm kaynaklı olduğunu düşünüyorum, Windows 11 geçtiğim de böyle bir sorunum yoktu tekrardan Windows 10'a geçiş yaptım sorunum tekrar başladı siz çözüm bulabildiniz mi?

Merhaba, bende aynı ürünü kullanmaktayım hemen hemen aynı sorunu yaşıyoruz bunun Windows 10 sürüm kaynaklı olduğunu düşünüyorum, Windows 11 geçtiğim de böyle bir sorunum yoktu tekrardan Windows 10'a geçiş yaptım sorunum tekrar başladı siz çözüm bulabildiniz mi?

Merhaba; herhangi bir çözüm bulamadım açıkçası. Ürün de bir arıza olduğu için değil söylediğiniz gibi yazılım sorunu olarak düşünüyorum bende sizin gibi. Umarım yakın zaman da bu sorunu çözerler.

Merhaba; herhangi bir çözüm bulamadım açıkçası. Ürün de bir arıza olduğu için değil söylediğiniz gibi yazılım sorunu olarak düşünüyorum bende sizin gibi. Umarım yakın zaman da bu sorunu çözerler.
Kendim sürekli bir şeyler deniyorum eğer bir sonuca varabilirsem sizinle buradan paylaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı