Çözüldü Razer BlackWidow Elite klavyede sorun olmamasına rağmen çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kadirbga

Hectopat
Daha fazla  
Klavye yeni iki üç günlük. Herhangi bir sorunu yoktu ama bugün bir saçmaladı. Windows tuşu çalışmıyordu. Reset attım birkaç kere bu sefer de Windows düzeldi ama Tab tuşu gitti. Birkaç kez aygıtı kaldırdım ama düzelmedi sinir oldum. Çözümünü bilen var mı? (Klavye Razer BlackWidow Elite)

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Razer Synapse yazılımından dolayıymış. Klavye ve mouse un yazılımı. Muhtemelen beta sürümünde olduğu için düzgün çalışmalarını engelliyor. Programı kaldırınca sorun kalmadı. Sorun yaşayan varsa programın betası kalkana kadar bu şekilde çözebilir.
Başka bir bilgisayarda vs. deneme şansınız var mı? Tam olarak sıkıntı neyde öğrenmiş oluruz.

Herhangi bir problem yoksa o konuda (ürüne zarar gelmediğini varsayıyorum) garantiye yollayıp yeniletin derim.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Razer Synapse yazılımından dolayıymış. Klavye ve mouse un yazılımı. Muhtemelen beta sürümünde olduğu için düzgün çalışmalarını engelliyor. Programı kaldırınca sorun kalmadı. Sorun yaşayan varsa programın betası kalkana kadar bu şekilde çözebilir.

Çözüm

Synapse zaten çöp bir uygulama bence. Bende de BlackWidow Chroma var. Eskiden tuşlara rastgele macro bile atamıştı. Sonradan kaldırdım uygulamayı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı