Razer Blackwidow Elite mi VS Corsair K95 Platinum

Karşısına hangi klavyeyi koyarsanız koyun K95 Platinum tabiki. Bunu alırken bir şeyle kıyaslamanıza gerek yok. Kalite bakımından bana göre Corsair çoğu markanın üstünde. Ürünlerin ömrü çok uzun ve ışıklandırması vs. gayet güzel. Sesi de gerçekten çok hoş. Şuan alınabilecek en iyi klavye olarak görüyorum. Pişman olmazsınız. Razer kafa ağrıtır ve kalite bakımından falan önermiyorum. Bir ara Razer Deathadder aldım ve pişman oldum. Yaklaşık bir yıl kullandım. Ne üstüne bir şey döktüm (su, yiyecek içecek vs.) ne de sert kullanmadım. Sol tuşu ortadan kırıldı ve basmak cidden zor oluyordu. Sol tıkınızın yarısının olmadığını düşünün. O zamandan sonra anladım. Razer almanın bir pişmanlık olduğunu ve kalitesiz ürünler yaptığını. Corsair al kafan rahat etsin. Sesi çok güzel kafanı şişirmez. Işıklandırması zaten çok iyi. Kalite bakımından zirvede. Çok uzattım biliyorum ama Corsair al sen :) Ayrıca alıyorsan Cherry mx brown switch öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı