Razer Blackwidow v3 switch'leri nasıl temzilenir?

Asoult

Hectopat
Yer
Amerika Washington Bağcılar
Daha fazla  
Merhaba, klavyeme şekerli bir içecek dökülmüştü ama klavyemin devrelerine değmedi/zarar vermedi.

Ancak tek bir problemim var, klavyemin içecek dökülen tuşlarından bazıları yapış yapış olduğu için zor basılıyor ya da bastıktan sonra yavaş yükseliyor, klavyemin tüm elektronik devrelerini çıkartıp klavyemin switchlerlini su ile yıkasam sonra da kurutsam bir şey olur mu? Klavyem: Razer Blackwidow v3.

Keycapları söküp ıslak mendille silebilirsin ardından kurumaya bırak ya da fön makinesi ile aynı yere uzun süre tutmama şartı ile kurut.

Keycapları söküp ıslak mendille silebilirsin ardından kurumaya bırak ya da fön makinesi ile aynı yere uzun süre tutmama şartı ile kurut.
İçecek döküleli çok oldu, fön makinesi tuttum ama fön makinesi ile yapışkanlığın gideceğini sanmıyorum. Klavyemin tuşları yavaşladı sadece.

Klavyeler hakkında çok fazla bilgim yok yanlış bir şey söylersem affola
Görselde ki şeyleri nasıl temizleyebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20231104_111002.jpg
    IMG_20231104_111002.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba, klavyeme şekerli bir içecek dökülmüştü ama klavyemin devrelerine değmedi/zarar vermedi.

Ancak tek bir problemim var, klavyemin içecek dökülen tuşlarından bazıları yapış yapış olduğu için zor basılıyor ya da bastıktan sonra yavaş yükseliyor, klavyemin tüm elektronik devrelerini çıkartıp klavyemin switchlerlini su ile yıkasam sonra da kurutsam bir şey olur mu? Klavyem: Razer Blackwidow v3.

Benim klavyeme de aynı şey olmuştu zamanla geçmişti.

İçecek döküleli çok oldu, fön makinesi tuttum ama fön makinesi ile yapışkanlığın gideceğini sanmıyorum. Klavyemin tuşları yavaşladı sadece.

Klavyeler hakkında çok fazla bilgim yok yanlış bir şey söylersem affola
Görselde ki şeyleri nasıl temizleyebilirim?
Kral anlamadın sen. Islak mendille iyice sildikten sonra nem kalıyor ya hani...
Ya da diğer alternatif klavyeni dağıt komple ve yıka. Ben öyle yaptım XPG Summoner klavyeme.

Yeni konular

Geri
Yukarı