Razer Blackwidow V3 tenkeyless klavye alınır mı?

Briann0

Decapat
Daha fazla  
Sizce başlıktaki Razer'in klavyesi alınır mı sizce? bu fiyata bu klavyeden daha iyi önerebileceğiniz klavye var mı? Açıkçası bende Razer takıntısı oluştu her şeyi Razer dizmek istiyorum nedense. Klavyeyi şu an almayacağım 1-2 aya alacağım büyük ihtimalle bir de yeni çıkan bir klavye var Razer'in sanırım yeni yani önceden de olabilir onun adı da Razer Ornata V3 sizce bu nasıl açıkçası ben pek beğenmedim.

Blackwidow V3 TKL modelini 1 ay kullandım ve hiç kaliteli bir hissiyat vermedi. Rampage Hydra R6'dan geçmiştim bu arada. Işıkları olsun, tuş hissiyatı olsun 1 ay zor dayanıp sattım klavyeyi. Hydra R6'dan da çoook çok memnundum. Klavyeye defalarca vurup içinden geçtiğim için başka klavye almak zorunda kaldım.

Onun yerine XPG Summoner aldım kafam biraz daha rahat aydınlatma ve tuş hissiyatı olarak. Razer'da olduğu gibi yay sesi oldukça var ama genel hissiyat olarak daha başarılı.

Şahsen piyasada mükemmel tatmin edici bir klavye göremedim en üst segmentler dışında.

Piyasada 2. el temiz bulabilirsen Blackwidow V2 ya da TKL modelini öneririm. V3 serisi gerçekten Razer olmayı hak etmiyor.

Geri
Yukarı