Razer Blackwidow V3 vs Corsair K68 vs XPG Summoner

Bütçe
1000

AxeLT

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda klavye almayı düşünüyorum. Bütçem 1000TL bu 3 klavyeden hangisini önerirsiniz? Ayrıca başka önerdiğiniz klavye varsa paylaşabilirsiniz.

RGB istiyorsan BlackWidow V3, deri yastık istiyorsan Summoner, red switch istiyorsan K68.

Üçünün de öne çıkan özelliğini yazdım ki tercihini ona göre yap.

BlackWidow V3'ün yazılımı çok iyi, tuşları gürültülü, BlackWidow V2'deki gibi deri bilek desteği yok.

XPG Summoner'ın eksisi yok. Ama blue switch bir klavye için pahalı.

K68'in de tek eksisi RGB olmaması.

RGB istiyorsan Black Widow v3, deri yastık istiyorsan Summoner, red Switch istiyorsan k68.

Üçünün de öne çıkan özelliğini yazdım ki tercihini ona göre yap.

Black Widow v3'ün yazılımı çok iyi, tuşları gürültülü, Black Widow v2'deki gibi deri bilek desteği yok.

XPG Summoner'ın eksisi yok. Ama Blue Switch bir klavye için pahalı.

K68'in de tek eksisi RGB olmaması.

Aslında konuyu açmadan önce XPG Summoner'ı sipariş edecektim ancak İtopya'da web stoğu yoktu. Diğer sitelerde de fiyatı 1000TL'yi geçiyor. 1 hafta içinde web stoğu gelir mi sizce? Bir de geldi diyelim fiyatı aynı kalır mı yoksa yükselir mi? Black Widow'un sesli olması benim için sorun değil. Sırf yazılımı diğerlerinden daha iyi diye alabilirim belki. Normalde RGB takıntım pek yok ama almışken RGB alayım diyorum yoksa K68'i çoktan almıştım.

Aslında konuyu açmadan önce XPG Summoner'ı sipariş edecektim ancak İtopya'da web stoğu yoktu. Diğer sitelerde de fiyatı 1000TL'yi geçiyor. 1 hafta içinde web stoğu gelir mi sizce? Bir de geldi diyelim fiyatı aynı kalır mı yoksa yükselir mi? Black Widow'un sesli olması benim için sorun değil. Sırf yazılımı diğerlerinden daha iyi diye alabilirim belki. Normalde RGB takıntım pek yok ama almışken RGB alayım diyorum yoksa K68'i çoktan almıştım.
Şu an stoğu biten ürünlerin tekrar stoğa girdiği fiyatlar, öncekinin 2 katı oluyor neredeyse. Bence al geç. 15 gün içerisinde olası bir indirime denk gelirsen, aldığını iade eder indirime düşeni alırsın.

Şu an stoğu biten ürünlerin tekrar stoğa girdiği fiyatlar, öncekinin 2 katı oluyor neredeyse. Bence al geç. 15 gün içerisinde olası bir indirime denk gelirsen, aldığını iade eder indirime düşeni alırsın.

O zaman Amazon'dan XPG Summoner'ı sipariş edeyim eğer ki indirime giren olursa iade edip onu alırım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı