Çözüldü Razer Blackwidow V3'te switchler değiştirilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Max

Hectopat
Merhaba. Razer Blackwidow V3 modelinde Switch'lerin çıkarılabilme, değiştirilme imkanı var mı?
Örneğin Switch'ler yerine red Switch takmak gibi.

Çözüm
Hayır, Hot-Swappable özelliğine sahip switchler bulunmamakta. Değiştiremezsiniz.
Lehim ile değiştirebilirsiniz ama zor bir iş ve garanti dışı kalır. Switch değiştirmek çok masraflı bir iş örnek bin liraya kırmızı Switch geçirirsin ama Outemu markalı dandik Switch falan olur anca o fiyata. Elinizdeki klavyeyi satıp üstüne ekleyip yenisini alın onun yerine.

Hayır, hot-swappable özelliğine sahip Switch'ler bulunmamakta. Değiştiremezsiniz.

Teşekkürler.

Lehim ile değiştirebilirsiniz ama zor bir iş ve garanti dışı kalır. Switch değiştirmek çok masraflı bir iş örnek bin liraya kırmızı Switch geçirirsin ama Outemu markalı dandik Switch falan olur anca o fiyata. Elinizdeki klavyeyi satıp üstüne ekleyip yenisini alın onun yerine.

Şu anda elimde SteelSeries Apex 3 var da, iade edip Apex 5 ya da Razer Blackwidow V3 almak geçiyordu bunların üstünde alamam o yüzden sanırım Apex 5 alacağım teşekkürler bilgi için.

Yeni konu açın daha iyi öneriler alırsınız hocam. Hibrit bir klavye diye biliyorum Apex 5'i.

Apex 5 fiyatını hak eden bir model değil. Bütçeniz ile birlikte konu açın klavye önereyim.

Apex 5 berbat bir klavye mekanik bile değil.

Tamamdır yaklaşık 20 dakika sonra tekrar konu açacağım bilgi için teşekkürler.

Yeni konu açın daha iyi öneriler alırsınız hocam. Hibrit bir klavye diye biliyorum Apex 5'i.

Apex 5 fiyatını hak eden bir model değil. Bütçeniz ile birlikte konu açın klavye önereyim.

Yeni konu açtım bakarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı