Razer Blade Pro vs Lenovo Legion Y540 vs MSI GL65

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Screenshot_20200207-125705_Chrome.jpgScreenshot_20200207-125658_Chrome.jpg

Yazın yurt dışından akrabamız vasıtasıyla bilgisayar sipariş edeceğiz. Bilgisayar mühendisliyi veya Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyacağım. Arasında kaldığım ürünlerin en iyisi Razer Blade Pro tabii ki ancak 1200$ ile 2000$ dolar arasındaki farka değer mi sizce? Thunderbolt 3, 17 inç, güçlü ekran kartı, malzeme kalitesi gibi faktörler Razer Blade'i güçlü yapıyor tabii ki. Çok uzattım ama önerileriniz nedir?

-Razer Blade Pro
-Lenovo Legion Y540
-MSI GL65

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 497697Eki Görüntüle 497698
Yazın yurt dışından akrabamız vasıtasıyla bilgisayar sipariş edeceğiz. Bilgisayar mühendisliyi veya Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyacağım. Arasında kaldığım ürünlerin en iyisi Razer Blade Pro tabii ki ancak 1200$ ile 2000$ dolar arasındaki farka değer mi sizce? Thunderbolt 3, 17 inç, güçlü ekran kartı, malzeme kalitesi gibi faktörler Razer Blade'i güçlü yapıyor tabii ki. Çok uzattım ama önerileriniz nedir?

-Razer Blade Pro
-Lenovo Legion Y540
-MSI GL65
Razer

Madem yurtdışından getirteceksin, Eluktronics max modellerini bir incele derim.
Önerdiğiniz markanın ürünleri de çok şık ve güçlü duruyor. Bütçem o an nasılsa ona göre karar veririm diye düşünüyorum. Yalıtımı vs nasıl bilginiz var mı?

Önerdiğiniz markanın ürünleri de çok şık ve güçlü duruyor. Bütçem o an nasılsa ona göre karar veririm diye düşünüyorum. Yalıtımı vs nasıl bilginiz var mı?

Ben pek araştırmadım nasılsa Türkiye'de satılmıyor diye de, Youtube'da sağlam yabancı kanallarda pek çok incelemesi mevcut. Bir örneği üstteki yorumda paylaşılmış. Daha pek çoğu mevcut. Resmi sitesinden alırsanız, RDR2 hediye ediyorlar ve ekstra ücret karşılığında işlemciye sıvı metal sürüp yolluyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max modellerinin olayı, hem ince ve sade bir tasarıma sahip olup hem de muadillerine performans bakımından fark atması.

Ben pek araştırmadım nasılsa Türkiye'de satılmıyor diye de, Youtube'da sağlam yabancı kanallarda pek çok incelemesi mevcut. Bir örneği üstteki yorumda paylaşılmış. Daha pek çoğu mevcut. Resmi sitesinden alırsanız, RDR2 hediye ediyorlar ve ekstra ücret karşılığında işlemciye sıvı metal sürüp yolluyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max modellerinin olayı hem ince ve sade bir tasarıma sahip olup hem de muadillerine performans bakımından fark atması.
Valla çok teşekkür ediyorum arkadaşlar ilgilendiğiniz için. Hem daha uyguna gelir hem de işimi görür bu laptop.

Hiç Türkiye'de kullanıcısı gördünüz mü? Sanırım %18 vergi ekleyerek Tr'ye gönderiyorlar. Fiyat rakiplerine göre yine daha uygun oluyor. Eğer alıp inceleme yapmayı düşünürseniz sabırsızlıkla bekliyor olurum.

Hiç Türkiye'de kullanıcısı gördünüz mü? Sanırım %18 vergi ekleyerek Tr'ye gönderiyorlar. Fiyat rakiplerine göre yine daha uygun oluyor. Eğer alıp inceleme yapmayı düşünürseniz sabırsızlıkla bekliyor olurum.
Yazın büyük ihtimalle sipariş edeceğim. Aldıktan sonra deneyimimi aktarırım tabii ki. Sadece kafamı kurcalayan şu: kendi malzemelerini kullanıyorlar ve ömrü nasıl olur bilmiyorum. SSD, Ram Eluktronics'in ürünü. Razer'a göre sistemin özellikleri daha üst ve uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı