Razer Chroma vs Rival 300?

Razer Chroma demişsin ama hangi Chroma olduğunu belirtmemişsin. Mamba, Naga, DeathAdder, Diamondback modelleri şu anda aklıma olan Chroma modelleri. Rival 300 ile kıyasladığına göre "muhtemelen" DeathAdder Chroma'dan bahsediyor olmalısın çünkü fiyat olarak yakın. Bu 2 model arasından benim tavsiyem Rival 300 olur. 2 ay kadar kullandım, elin biraz küçükse alışman 1-2 gün sürebilir ama ergonomisi, dokunma ve tıklama hissiyatı çok iyi. DeathAdder kullanmadım ama şu anda Razer Mamba Tournament Edition kullanıyorum, eğer Türkçe Q SteelSeries klavye bulabilseydim (bende set takıntısı var) kesinlikle Rival 300'ü değiştirmezdim.

Razer Chroma demişsin ama hangi Chroma olduğunu belirtmemişsin. Mamba, Naga, DeathAdder, Diamondback modelleri şu anda aklıma olan Chroma modelleri. Rival 300 ile kıyasladığına göre "muhtemelen" DeathAdder Chroma'dan bahsediyor olmalısın çünkü fiyat olarak yakın. Bu 2 model arasından benim tavsiyem Rival 300 olur. 2 ay kadar kullandım, elin biraz küçükse alışman 1-2 gün sürebilir ama ergonomisi, dokunma ve tıklama hissiyatı çok iyi. DeathAdder kullanmadım ama şu anda Razer Mamba Tournament Edition kullanıyorum, eğer Türkçe Q SteelSeries klavye bulabilseydim (bende set takıntısı var) kesinlikle Rival 300'ü değiştirmezdim.
Aynen Chroma Deathadder dan bahsediyordum, çok daha öne çıkarılan ve çok daha fazla reklamı olan bir model ve en iyisi gibi lanse edildiği için kafam karışık. Rival 300 ün tutuş hissi daha iyi gibi geldi bana.

CS:GO oynamaktayım G502 kullandım hiç rahat edemedğim için değiştirdim deathadder la rival arasında bende kalmıştım kesinlikle rival 300 almalısın hem her ele uyumlu çok rahat hemde yazılım desteği gerçekten harika gamesense özelliğ ile oyundaki mermin flaan bitince mouseun rnegi flaan değişiyor ayrıca bu mouseu alalı 1 ay oldu gerçekten çok iyi etkiledi daha iyi aim alabiliyorum ayrıca alacaksan qck mouse padiyle almalısın o zaman gayet güzel oynadığını göreceksin .

Burdan mause pad ile beraber alabilirsin ayrıca harika bir fiyata :
Steelseries Rival Gaming Mouse Beyaz ve Qck Mousepad Birlikte | sanalmarketim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı