Razer Cynosa Chroma Spacebar Kırıldı

OnurFF

Decapat
Daha fazla  
Selamlar,

Fotoğraflarını atacağım Razer Cynosa Chroma klavyenin space tuşu kırıldı.

İşaretlediğim kısım zamanla aşınmış resmen. İyi basmamaya başlayınca ilk fotoğraftaki kısmında sorunlu olduğunu fark ettim ve o kısımda kırılıp düştü zaten. Tek tuşu hiçbir yer satmıyor. Razer support falan çöp.

Şimdi: İlk fotodaki kırık kısmı Japon yapıştırmıyor. Bunu nasıl hallederiz?

İkinci olarak da işaretlediğim kısmı erimiş o plastikten 2-3 mm daha yukarı doğru devam etmesi gerekli. Bunu sanayide, plastikçi, tamirci vs. kim halledebilir sizce? Ufak ince bi' iş.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-10 at 12.53.36 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-10 at 12.53.36 (1).jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 36
  • WhatsApp Image 2021-06-10 at 12.53.36.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-10 at 12.53.36.jpeg
    121,3 KB · Görüntüleme: 51
Ekledim dostum. Teşekkürler ilgin için.
Dediginiz gibi, Razer destek konusunda sikinti cikartiyor. Gumruk ucretini odettiklerini duymustum. Acikcasi resimlerden tam olarak anlayamadim, bunda klavyenizin membrane olmasi da etkilidir elbet. Membrane klavyeler hakkinda net bir bilgim yok maalesef, yine de saglam olan tarafi da yandan cekip atarsaniz belki yardimci olabilirim.

Dediginiz gibi, Razer destek konusunda sikinti cikartiyor. Gumruk ucretini odettiklerini duymustum. Acikcasi resimlerden tam olarak anlayamadim, bunda klavyenizin membrane olmasi da etkilidir elbet. Membrane klavyeler hakkinda net bir bilgim yok maalesef, yine de saglam olan tarafi da yandan cekip atarsaniz belki yardimci olabilirim.
Ücret ödetse sıkıntı yok öderim. Bu tuşu tek satmıyoruz diyor.

Şimdi ikisini de düzenledim.

İlk fotodaki 1 ve 2 aynı parçalar. 2 kırıldı ve kırıldığı yeri işaretledim.

İkinci fotoda da aşınan yerin olması gerektiği şeklini çizdim.
WhatsApp Image 2021-06-10 at 12.53.36.jpg
WhatsApp Image 2021-06-10 at 12.53.36.jpg

image (1).jpg
image (1).jpg

Geri
Yukarı