Razer DeathAdder Elite Nasıl?

akmuse

Hectopat
Daha fazla  
Ağırlıklı olarak shooter oyunlar oynayan biri olarak oyuncu mouse’u arıyordum. SS 600, Razer DeathAdder Elite ve Zowie EC-2B mouselarını buldum. SS 600 pad akma muhabbetini yaşayan çok olduğu için onu eledim. Razer ve Zowie ikisi de sensör ve DPI olarak kaliteli mouselar olduğu için birazda göz alıcı olmasına dikkat ettim ve Razer’a karar verdim. Ama araştırdığımda synapse 3 programında bu farenin sıkıntıları olduğunu ve fareyi kullanmak için kayıt ettirmen gerekiyor gibi şeyler okudum. Normalde takılanacak problemler gibi durmuyor fakat herkes bastıra bastıra aynı şikayetleri dile getirmiş. Bu 2 sorun bu fareyi değilde Zowie'yi almaya yöneltecek kadar büyük sorunlar mı? Bir de synapse uygulamasını kapatıp kullanırsınız diyorlar fakat uygulamada yaptığım ayarlar uygulamayı kapatınca aynı mı kalacak yoksa default ayarlara mı dönecek? Razer DeathAdder Elite default ayarları ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı