Razer DeathAdder Essential alınır mı?

Bütçe
250 TL
G203 alınmaz sebebi ise 10 yıllık sensör kullanıyor ve çift tıklama sorunları yaşayan çok kişi var bence alınmamalı.
g203 alacağım demedim g203 elime küçük geliyor dedim ayrıca g203 abim kullanıyor ve sensöründe bir sıkıntı ve çift tıklama sorunu olmadığını söyledi ve ani refkleksler yapıncada gayet dönebilrimiyormuş

G203 alacağım demedim G203 elime küçük geliyor dedim ayrıca G203 abim kullanıyor ve sensöründe bir sıkıntı ve çift tıklama sorunu olmadığını söyledi ve ani refkleksler yapınca da gayet dönebilirimiyormuş.

Prodigy modelinde evet çift tıklama var ama Lightsync'de kaldırdılar.

Rica ederim.
@Salsa hahaha atmanızın nedenini öğrenebilir miyim he sizde 2016'da çıktığınızı sanıyorsanız buyurun.

Eki Görüntüle 1124348
Essential'ın yanında 4 model daha bulunuyor; V2, V2 mini, Chroma, Elite. Bu dört Mouse 3 yıl içinde çıkmadı. Essential ise aralarında ilk çıkan. 2019 bilgisi yalan. List of Razer products - Wikipedia burada kaç yılında çıktığı yazıyor, 2012 yılı. Ayrıca translate kullanmaya neden lüzum etmediniz anlamıyorum ama orada "It may not correspond to the actual market launch date" yazıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı