Razer DeathAdder Essential alınır mı?

Eren Öztaban

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Klavye: Gamepower OGRE RGB Blue Switch
Mouse: Glorious Model O
Ekran Kartı: AMD R7 240
Herkese selam. Yukarıda gördüğünüz gibi; bu oyuncu mouse alınır mı? Biliyorum ürün 2013 model, fakat benim elimde olan mouse kesinlikle bununla yarışamayacak kadar zayıf bir mouse. Polygold X7 ürününden buna geçmeyi planlıyorum. Bütçem yetmediği için V2 mini veya Viper modellerini şimdiden elemek zorundayım. Ürünü fazla eleştirmeyin çünkü şu anki elimde olan ürünle karşılaştırmak bile oldukça güç. (buna göre karşılaştırmak benim için en uygunu olacaktır.) Bunu sırf şimdiki alacağım ürünü çok sevdiğimden dolayı demiyorum. Sadece kullananların veya bilgi sahibi olan arkadaşlarımın fikirlerini merak ediyorum. Fareyi (ağırlıklı olarak Minecraft Bedwars, PvP) veya FPS oyunları için kullanmayı düşünüyorum. Bu ürün benim performansımı etkiler mi? Veya hatta biraz da olsa butterfly Click, drag Click için uygun bir ürün mü? Fikirleriniz nelerdir? Cevaplarınızı merakla bekliyor olacağım.

Mouse topu olmaması senin için problem değilse bakabilirsin.🙂
Fikriniz için Teşekkürler. 😃

Alınmaz. Ben 1 yıl kullandım tekerleği bozuldu, sol tık arada bir basılı tutmamaya ve tıklamamaya başladı yavaştan. Tekerlek sorunu zaten kronik, birkaç ay kullanınca gidiyor tekerlek.
Bunu göz önünde bulunduracağım. Teşekkür ederim.

Herkese selam. Yukarıda gördüğünüz gibi; bu oyuncu mouse alınır mı? Biliyorum ürün 2013 model, fakat benim elimde olan mouse kesinlikle bununla yarışamayacak kadar zayıf bir mouse. Polygold X7 ürününden buna geçmeyi planlıyorum. Bütçem yetmediği için V2 mini veya Viper modellerini şimdiden elemek zorundayım. Ürünü fazla eleştirmeyin çünkü şu anki elimde olan ürünle karşılaştırmak bile oldukça güç. (buna göre karşılaştırmak benim için en uygunu olacaktır.) Bunu sırf şimdiki alacağım ürünü çok sevdiğimden dolayı demiyorum. Sadece kullananların veya bilgi sahibi olan arkadaşlarımın fikirlerini merak ediyorum. Fareyi (ağırlıklı olarak Minecraft Bedwars, PvP) veya FPS oyunları için kullanmayı düşünüyorum. Bu ürün benim performansımı etkiler mi? Veya hatta biraz da olsa butterfly Click, drag Click için uygun bir ürün mü? Fikirleriniz nelerdir? Cevaplarınızı merakla bekliyor olacağım.

O fareden almak yerine DeathAdder V2 alın.

İlk gözüme o versiyonu takılmıştı hocam. Ama kusura bakmayın. Bütçem 600 TL.

Artarsa çok iyi önerilen bir mouse.

Artarsa çok iyi önerilen bir mouse.
Gözüme yattı hocam. Teşekkürler.
Bunu gördüm fakat elim normalden birazcık daha büyük olduğu için pek almak istemedim. Yoksaki tam bir F/P ürünü.

Gözüme yattı hocam. Teşekkürler.

Bunu gördüm fakat elim normalden birazcık daha büyük olduğu için pek almak istemedim. Yoksaki tam bir F/P ürünü.
Birazdaha incelediğimde o kadar sorun olmayacağını düşündüm alma şansım yüksek.

Hocam Teşekkür Ederim Amazon'da V2 Mini modeli tam 599 TL. Şuanda Köyde oturuyorum. Daha önce Amazon kullanmadım. Hep Trendyol kullanırdım fakat Trendyol benim bütçemi geçiyor. Amazon köye teslimat yapar mı? Normalde Bunu Başka bir konu açarak sormam gerekirdi özür dilerim.

Son düzenleme:
Şuan kullanıyorum az kaldı duvara vuracağım. Tekerleği bozuldu, 3 aşağı 7 yukarı gidiyor halay çekiyor sanki mübarek.

Yeni konular

Geri
Yukarı