Razer DeathAdder Essential vs V2 mini

FahrenHite

Decapat
Arkadaşlar tutuş pozisyonu fark etmez. Daha çok oyun oynayacağım için V2 Mini'yi alasım var. Ancak elim büyük.
Küçük-orta-büyük-çok büyük içerisinden büyük katogerisinde ama ortaya yakın. Arada kaldım. Bir tanesi elime tam oturacak diğerisi daha hızlı tepki verecek ve performans sağlayacak. Ama V2 Mini'de indirim var. İkisi aynı fiyatta sayılır.
Bir de essential modelinde çoğu yerde çakma ve iade kabul etmiyor demişler. Son olarak essential alacak olursam siyah modelinden alacağım. Linklerini bırakıyorum:
(Beğendiğiniz daha iyi düşündüğünüz Mouse'lar da varsa yazabilirsiniz ama ilk önce bu ikisini benim kriterlere göre karşılaştırmasını yazarak)

Razer DeathAdder essential: Razer Deathadder Essential RZ01-02540100-R3M1 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri

Razer DeathAdder V2 Mini: https://www.hepsiburada.com/razer-r...?magaza=Techburada&url_src=and-product-detail

Son düzenleyen: Moderatör:
V2 Mini çok daha iyi. Ancak kesinlikle bütçeniz 350 TL olursa Sinerji'den Basilisk V2 almanız çok daha iyi olur. Çünkü eliniz büyük.

Deathadder Essential kullanıyorum, galiba şu an piyasada plastik kablolu çakmaları dolanıyormuş. Ben gittigidiyor üzerinden, gelecekevimde satıcısından aldım 6 ay önce. Ürün orijinal şayet razer synapse bunu doğruluyor.

Çoğu kişi essential alacaksanız orijinal olması için daha pahalı yerlerden alın diyordu. Zaten V2 mini de indirime girmişken daha kötüsü için daha fazla para vermeye gerek yok aslında. Ben en iyi V2 Mini'yi tercih edeyim.

Çoğu kişi essential alacaksanız orijinal olması için daha pahalı yerlerden alın diyordu. Zaten V2 mini de indirime girmişken daha kötüsü için daha fazla para vermeye gerek yok aslında. Ben en iyi V2 Mini'yi tercih edeyim.
Bence Basilisk V2 ama son karar sizin tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı