Razer DeathAdder essentials vs. Rampage smxr21

Tabii ki Razer.
Rampage çöpüne para dahi verilmez.
Aslında bundan ziyade DeathAdder V2 Mini veya Viper Mini öneririm sensörleri daha yeni.
Ama bu da çok iyidir.

razer'a hakaret olmuş, steelseries gibi yıllarca gaming dünyanına üst seviye kaliteli ürünler üreten bir marka ile rampage ürün mukayesesi komik olmuş. bence sen mouse kullanma, daha hazır değilsin..

Razer'a hakaret olmuş, SteelSeries gibi yıllarca Gaming dünyanına üst seviye kaliteli ürünler üreten bir marka ile Rampage ürün mukayesesi komik olmuş. Bence sen mouse kullanma, daha hazır değilsin.

Yaklaşık 2 senedir Rampage kullanıyorum ve hiçbir sorunum olmadı bu yüzden arasında kaldım. Razer'ın çok daha iyi olduğunu bende biliyorum.

DeathAdder essential kullanıyorum ve çok memnunum, küçük mouse sorun etmezseniz Viper Mini en iyi seçim olur. Büyük mouse olarak DeathAdder essential alabilirsiniz. Rampage ve Gamepower çöplerine para vermeyin.

Sanırım Viper Mini'yi tercih edeceğim teşekkürler.

Sanırım Viper Mini'yi tercih edeceğim teşekkürler.
Rica ederim.
Yaklaşık 2 senedir Rampage kullanıyorum ve hiçbir sorunum olmadı bu yüzden arasında kaldım. Razer'ın çok daha iyi olduğunu bende biliyorum.
2,5 yıllık Rampage kulaklığım bir kaç hafta önce bozuldu, yine iyi gitti 1 ay içinde de bozulabilirdi. Arkadaşımın da blue switch Rampage klavyesi var, aldığı zaman iade et bozulur elinde kalır dedim dinlemedi şuan klavyenin W tuşu basmıyor.

Geri
Yukarı