Razer DeathAdder V2 Pro nasıl kullanılır?

Tamamdır çok teşekkür ederim. Yazılım olarak da synapss diye bir program indirmem gerekiyor herhalde?

Hocam şarj istasyonu yok sıkıntı olur mu?

Hocam Razer Viper V2 Pro kullanıyorum sanırsam ikisinin de kullanımı aynı olması lazım. Kutudan çıkan Type-C kablonun Type-C tarafını fareye USB kısmını ise kasaya takıyorsunuz. Böyle taktığınız zaman mouse şarj oluyor. Şarj ettikten sonra içinden çıkan kablosuz USB'sini Dongle'ye takacaksınız. Ondan sonra Type-C kablonun da Type-C tarafını Dongle'ye takıp USB tarafını kasaya takacaksınız. Böyle yaptığınızda ise kablosuz çalışacak

Hocam Razer Viper V2 Pro kullanıyorum sanırsam ikisinin de kullanımı aynı olması lazım. Kutudan çıkan Type-C kablonun Type-C tarafını fareye USB kısmını ise kasaya takıyorsunuz. Böyle taktığınız zaman mouse şarj oluyor. Şarj ettikten sonra içinden çıkan kablosuz USB'sini Dongle'ye takacaksınız. Ondan sonra Type-C kablonun da Type-C tarafını Dongle'ye takıp USB tarafını kasaya takacaksınız. Böyle yaptığınızda ise kablosuz çalışacak

Hocam bende dock yok kablosuz kullanabilip şarj edebilir miyim?

Hocam Razer viper v2 pro kullanıyorum sanırsam ikisinin de kullanımı aynı olması lazım. Kutudan çıkan type c kablonun type c tarafını mouseye usb kısmını ise kasaya takıyorsunuz. Böyle taktığınız zaman mouse şarj oluyor. Şarj ettikten sonra içinden çıkan kablosuz usb'sini dongle'ye takıcaksınız. Ondan sonra type c kablonun da type c tarafını dongle'ye takıp usb tarafını kasaya takacaksınız. Böyle yaptığınızda ise kablosuz çalışacak
Bende dock yok yine de şarj edip kablosuz kullanabilir miyim?

Hocam şarj istasyonu yok sıkıntı olur mu?

Hocam bende dock yok kablosuz kullanabilip şarj edebilir miyim?

Bende dock yok yine de şarj edip kablosuz kullanabilir miyim?

Evet dostum. Kutu içeriğinde kablo ve USB algılaması için bir alet çıkıyor adını tam bilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı