Razer DeathAdder V2 vs Zowie ec-1

Bütçe
800

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Bu 2 mouse arasında kaldım ve elimin uzunluğu 18 cm eni ise 11 cm hangisini önerirsiniz? Bu arada bu kıyaslamaya Basilisk V2 koyuyorum yorumlarınızı bekliyorum. Arkadaşlar lütfen cevap verin bugün alacağım.

Son düzenleme:
CS:GO için hangisini önerirsiniz.
CS:GO oyuncuları genelde Zowie marka mouse kullanıyor. Önceden de deneyimleme şansım olmuştu cidden FPS oyunları için çok dengeli ve oturaklı geliyor bana. Tabi yine sizin elinize nasıl olur bilemem sonuçta mouse seçimi biraz kişisel. Ama ben tercihimi Zowie'den yana kullanırdım.

CS:GO oyuncuları genelde Zowie marka mouse kullanıyor. Önceden de deneyimleme şansım olmuştu cidden FPS oyunları için çok dengeli ve oturaklı geliyor bana. Tabi yine sizin elinize nasıl olur bilemem sonuçta mouse seçimi biraz kişisel. Ama ben tercihimi Zowie'den yana kullanırdım.

Çok arada kaldım başka öneren yok mu Razer'ı.

Siteyi attığın için teşekkür ediyorum hepsi Zowie kullanıyor sadece 1 tanesi Razer o da eski :)
Çoğu CS:GO oyuncusu önceden aldığı için bırakamıyor. Önceden Zowie markası en iyi modelleri üretiyordu ve o zamanlarda çoğu oyuncu satın aldı. Ellerine başka uygun mouse olamayacağını düşünerekten bırakmıyorlar. Ergonomi olarak ikisi de ergonomik fakat V2'nin sensörü daha iyi ve uygulaması çok iyi. Ben V2'yi öneririm.

Deathadder V2 kullanıyorum, öneririm. incelemem:

Geri
Yukarı