Elektronik Razer Deathadder V2 X HyperSpeed 689 TL!

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
Ben aldım bugün geldi kullanıyorum şu anda. 5-6 senedir DeathAdder kullanıyorum, son 2 yıldır Deathadder V2 kullanıyordum, bu ürünün malzeme kalitesi hiç mi hiç tatmin etmedi. Yorumlarda okumuştum ama bu kadar olacağını tahmin etmiyordum. Bence bunun dışında eksi bir yönü yok, bildiğimiz DeathAdder boyutunda, elime en iyi oturan mouse.

Ben aldım bugün geldi kullanıyorum şu anda. 5-6 senedir DeathAdder kullanıyorum, son 2 yıldır DeathAdder V2 kullanıyordum, bu ürünün malzeme kalitesi hiç mi hiç tatmin etmedi. Yorumlarda okumuştum ama bu kadar olacağını tahmin etmiyordum. Bence bunun dışında eksi bir yönü yok, bildiğimiz DeathAdder boyutunda, elime en iyi oturan mouse.

Kapak rahatsız etti sanırım. Hafif olması için hafif malzeme kullanılmış çünkü bir pil 15 gram. Malzemeyi hafifletmeleri gerekiyordu yine de çok sağlam malzemedir. Ev kullanıcısını USB alıcısı kaybolana kadar idare eder :D

Alınır mı? Arkadaşlar, ne kadar götürür beni?
Alınır bence, söylediğim gibi malzeme kalitesi dışında hiçbir sorunu yok. Bunu da DeathAdder V2'ye göre söylüyorum.
Kapak rahatsız etti sanırım. Hafif olması için hafif malzeme kullanılmış çünkü bir pil 15 gram. Malzemeyi hafifletmeleri gerekiyordu yine de çok sağlam malzemedir. Ev kullanıcısını USB alıcısı kaybolana kadar idare eder :D
Böyle düşününce mantıklı fakat en azından click kısmına biraz daha ekleme yapılabilirmiş, pil arkada kaldığı için hafif dengesizlik yaratıyor.
Ayrıca AA veya AAA pil takılabiliyor, bu detay da iyi olmuş bence, çok az da olsa kullanıcıya ağırlık seçme şansı tanıyor denilebilir😅. Kutudan bir adet AAA pil çıkıyor.

Geri
Yukarı