Elektronik Razer Deathadder V2 X HyperSpeed 689 TL!

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
Bir adet AA pil takılıyken ölçtüm, 88 gram.

Başarılı Deathadder gibi şişman bir fare için fakat malzeme konusunda şikayetler muhtemelen doğrudur diye düşünüyorum, iki tane Viper fare var elimde tekini diğeri için yedek parça haline getirdim artık.

Ayrıca bakım yaparken skatezleri değiştirmek zorunda kalıyorum ve yan gripler zaman içerisinde eriyor, bu yüzden modifiye olarak grip almak zorunda kaldım. Bunlar hep ek masraf. Razer'ın kalite eksikliği genel olarak pahalıya patlıyor diyebilirim.

Fareyi almak için arkadaşlara tavsiyelerim var ilk öncelikle 2 pili aynı anda kullanabiliyorsunuz 45 günlük bir ömür sunuyor ortalama 5 aydır kullanıyorum sadece 1 kere pil değistirdim fareyi takar takmaz direkt uygulaması iniyor ve oradan uykuya geçme modunu 1 dk ya aldım ki daha fazla kullanabiliyor diye oyunlara gelecek olursak. Diğer farem. Olan A4Tech X7 lazerden buna geçtim X7 de efsane bir mouse benim için ama Razer üzmedi 14K DPI olması benim gibi bazı topluluk sunucularında bhop surf yapan arkadaşlar için veli nimet sens değismeden DPI ile hasassiyet artirabiliyosunuz çoğu yerde. Okudum herkes DPI tuşları uzak demiş neye göre demiş bilmiyorum benim tutuş şeklimde bazen DPI tuslarına dokunuyorum bu rekabetçi AAA tarzı oyunlarda sorun oluyor bir diğer konuda bu fareyi alacaksanız. Güzel bir mouse pad alın internetteki 30 liralık padlerden değil çunkü hissiyatını anlıyamıyabilirsiniz ki ben Razer acari aldım 2 ürün birlikte muhteşem çalışıyor. Benim için eksi yanları bazen televizyona takıyorum. 2.4 GHz'in çekim alanı düşük gibi geldi ne kadar uzaklaşırsa sapıtıyor genellikle 2.5 metreden sonra sormak istediğiniz soru olursa sorabilirsiniz. Ürün gayet başarılı tavsiye ederim.

Fotolarını yükledim şimdi denedim televizyona falan takarsanız eğer varsa BT kullanın.
IMG_20220906_205400.jpg
IMG_20220906_205406.jpg
IMG_20220906_205423.jpg

Geri
Yukarı