Elektronik Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed 749 TL

Kullandığınız ürünün linkini alabilir miyim.
Ben ASUS RT-AC1900U kullanıyorum ama artık eski bir model kendisi. Daha yeni modellere bakabilirsiniz. Ben özelliklerini çok aktif kullanıyorum. Torrent, uzaktan FTP ve Cloud erişimi vs. 2 HDD bağlı biri torrent biri Cloud için. Telefondan baya aktif olarak erişebiliyorum tüm dosyalarıma.

Bu model 2.4 GHz'de 600 mbit 5 GHz'de 1.3 gbit destekliyor.

İtopyadan verdim sipariş hala kargolanmadı. Sözde hızlı gönderi yazıyordu ve çağrı merkezini aradım dedim ki hızlı gönderi yazıyor hani nerede kargo?

Bana hızlı gönderi olduğu zaman 3 iş günü içerisinde kargolandığı bilgisi verildi nasıl hızlı gönderilmiş ben de anlamadım bugün 4 gün ve hala hazırlanıyor yazıyor sanırım itopyadan sonra alışveriş şimdi bu

Son düzenleme:
Ben ASUS RT-AC1900U kullanıyorum ama artık eski bir model kendisi. Daha yeni modellere bakabilirsiniz. Ben özelliklerini çok aktif kullanıyorum. Torrent, uzaktan FTP ve Cloud erişimi vs. 2 HDD bağlı biri Torrent biri Cloud için. Telefondan bayağı aktif olarak erişebiliyorum tüm dosyalarıma.

Bu model 2.4 GHz'de 600 Mbit 5 GHz'de 1.3 gbit destekliyor.

İtopya'dan verdim sipariş hala kargolanmadı. Sözde hızlı gönderi yazıyordu ve çağrı merkezini aradım dedim ki hızlı gönderi yazıyor hani nerede kargo?

Bana hızlı gönderi olduğu zaman 3 iş günü içerisinde kargolandığı bilgisi verildi nasıl hızlı gönderilmiş ben de anlamadım bugün 4 gün ve hala hazırlanıyor yazıyor sanırım İtopya'dan sonra alışveriş şimdi bu

Aynı şekilde benim de hazırlanıyorda 3 gündür önümüzde hafta anca elimize ulaşır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı