Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed pil ömrü ve bağlantısı

laroz

Kilopat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlar genellikle FPS oyunları oynayan ortalama bir oyuncuyum. Normal kullanımla birlikte ortalama 2-3 saat arası PC başında sayılırım. Yaklaşık 10 yıl üzerine fare değiştim ve kablosuz olması nedeni ile Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed satın aldım. Ürünle ilgili iki sorum var.

1-ürünün içinde olan 2, 4GHz adaptörü aynı zamanda Bluetooth bağlanıtısını sağlamak içinde kullanılmıyor mu? Yani masaüstü PC de kullanabilmem için mutlaka Bluetooth cihazıda şartmı. Cihazım var fakat 2,4 GHz bağlantı ile Bluetooth bağlantı arasında gözle görülür derecede inanılmaz bir kalite farkı var. O kadar olacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Örnek vermek gerekirse 60FPS ile 200FPS arasındaki akıcılık farkı gibi.
2-iki bağlantı arasındaki fark bu kadar çok belirginken normal kullanımda dahi Bluetooth ile kullanmayı düşünmüyor. Fabrika verilerine göre 2, 4GHz bağlantıda 235 saat yazılmış fakat kullanıcı verilerini de merak ediyorum. Bu nedenle bu faredan kullanan ve ağırlıklı olarak veya sürekli 2,4 GHz kullanan arkadaşlar var ise günlük ortalama kullanma süreniz ve ortalam pil ömrünüz ne kadar?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
İyi sosyaller.

Değerli arkadaşlar genellikle FPS oyunları oynayan ortalama bir oyuncuyum. Normal kullanımla birlikte ortalama 2-3 saat arası PC başında sayılırım. Yaklaşık 10 yıl üzerine fare değiştim ve kablosuz olması nedeni ile Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed satın aldım. Ürünle ilgili iki sorum var.

1-ürünün içinde olan 2, 4GHz adaptörü aynı zamanda Bluetooth bağlanıtısını sağlamak içinde kullanılmıyor mu? Yani masaüstü PC de kullanabilmem için mutlaka Bluetooth cihazıda şartmı. Cihazım var fakat 2,4 GHz bağlantı ile Bluetooth bağlantı arasında gözle görülür derecede inanılmaz bir kalite farkı var. O kadar olacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Örnek vermek gerekirse 60FPS ile 200FPS arasındaki akıcılık farkı gibi.
2-iki bağlantı arasındaki fark bu kadar çok belirginken normal kullanımda dahi Bluetooth ile kullanmayı düşünmüyor. Fabrika verilerine göre 2, 4GHz bağlantıda 235 saat yazılmış fakat kullanıcı verilerini de merak ediyorum. Bu nedenle bu faredan kullanan ve ağırlıklı olarak veya sürekli 2,4 GHz kullanan arkadaşlar var ise günlük ortalama kullanma süreniz ve ortalam pil ömrünüz ne kadar?

İyi sosyaller.

Ürünle ilgili merak ettiğim bir şey vardı sol Click'teki 2 tane tuş mouseyi kullanırken sizi rahatsız ediyor mu eliniz istemeden o tuşlara basıyor mu sorularınıza cevap veremediğim için özür dilerim.

Ürünle ilgili merak ettiğim bir şey vardı sol Click'teki 2 tane tuş fareyi kullanırken sizi rahatsız ediyor mu eliniz istemeden o tuşlara basıyor mu sorularınıza cevap veremediğim için özür dilerim.

Açıkçası istemeden değil isteyerek bile zor basarsınız. Sol fare tuşu yukarı doğru meilli olması nedeni ile istemsiz olarak basabilmeniz çok zor.
Açıkçası fareun ele oturuşu ve konforu çok hoşuma gitti.

İyi sosyaller.
1- Evet. Kullanılabilir.
2- Kullancılar yorum yapsın.

Güzel bir model almışsın hayırlı olsun dilerim.

Açıkçası istemeden değil isteyerek bile zor basarsınız. Sol fare tuşu yukarı doğru meilli olması nedeni ile istemsiz olarak basabilmeniz çok zor.
Açıkçası fareun ele oturuşu ve konforu çok hoşuma

Daha önce kullandığın mouse neydi.

Açıkçası fareun ele oturuşu ve konforu çok hoşuma gitti.

Şu an SteelSeries Rival 3 kullanıyorum ve elime küçük geliyor bende güncellemeyi düşünüyorum tavsiye eder misin DeathAdder V2 xhyper Speed'i.

Son düzenleme:
Daha önce kullandığın mouse neydi.

Şu an SteelSeries Rival 3 kullanıyorum ve elime küçük geliyor bende güncellemeyi düşünüyorum tavsiye eder misin DeathAdder V2 xhyper Speed'i.

Açıkçası bir şey söylemek için erken. Kullanmaya başlayalı 2 gün oldu ele oturması ve 2.4GHz modundayken tepkileri çok çok iyi kablolu fareden farkı yok. Benim için şu an en önemli olan konu pil ömrü. Pil ömrü genel itibari ile iyi olduğu söyleniyor zaten bu nedenle cesaret edip aldım. Deneme amacıyla içinden çıkan AA pil ile bitene kadar sadece 2, 4GHz kullannacağım. Günlük ortalama kullanımım ve kaç gün gittiği ile ilgili buraya geri dönüş yapacağım.

Açıkçası bir şey söylemek için erken. Kullanmaya başlayalı 2 gün oldu ele oturması ve 2.4GHz modundayken tepkileri çok çok iyi kablolu fareden farkı yok. Benim için şu an en önemli olan konu pil ömrü. Pil ömrü genel itibari ile iyi olduğu söyleniyor zaten bu nedenle cesaret edip aldım. Deneme amacıyla içinden çıkan aa pil ile bitene kadar sadece 2, 4GHz kullannacağım. Günlük ortalama kullanımım ve kaç gün gittiği ile ilgili buraya geri dönüş yapacağım.

Teşekkür ederim 1 pil yuvasımı var.

Teşekkür ederim 1 pil yuvasımı var.

2 pil yuvası mevcut. AA veya AAA pil kullanabilirsiniz. Aynı anda sadece bir tanesi kullanılabiliyor. Daha hafif olması için AAA pil kullanımıda tercih edilebilir. AAA pilde kullanım süresi daha düşük olacaktır tabii.

Pil ömrünü sonsuza dek çözmek için içinden çıkan energizer AA pillerin 4'lüsünden alabilirsiniz. BT modunda kullanılırsa çok daha fazla pil ömrü alırsınız sebebiyse 250hz değerle çalışmasıdır. (Normalde 1000hz ile çalışıyor fare) Ben orochi'm için 8 adet energizer ultimate lithium 100tl+kargoya almıştım birinden, sarı site üzerinden. Linkini atayım isterseniz sipariş edin ve pil sorunundan kurtulun. Bu arada BT olarak bağladıktan sonra usb'yi takmadan bile BT modunda kullanabilirsiniz, usb sadece 2.4ghz için lazım. Alttaki tuşu BT olana geçirin yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı