Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı?

En iyisini istiyorsan bunu alacaksına ithafen yazdım. Sora gibi modeller V3 Pro'nun teknik açıdan eksikliğini gram aratmayacaktır çünkü. Kağıt üstünde en iyisi olsa da diğer modellerle karşılaştırıldığında gram fark etmiyor.

Razer Viper V2 Pro ve Razer cobra Pro'ya göre testlerde geride kalmıs

Ben sorun göremedim pek. Küçük farklılıklar olabilir sentetik testlerde.

En iyisini istiyorsan bunu alacaksına ithafen yazdım. Sora gibi modeller V3 Pro'nun teknik açıdan eksikliğini gram aratmayacaktır çünkü. Kağıt üstünde en iyisi olsa da diğer modellerle karşılaştırıldığında gram fark etmiyor.

Ben sorun göremedim pek. Küçük farklılıklar olabilir sentetik testlerde.

sora ile dv3 pro alakasız biri simetrik diğeri ergo ve bence razer kalitesini kanıtlamış bilinen bi marka bu tarz yeni çıkan ürünler bana güven vermiyor

Arkadaşlar şu an Sinerji'de 3500 TL beyaz olanı sizce alınır mı bu fiyata? Parasına değer mi yoksa ileride fiyatı düşer mi?
https://www.sinerji.gen.tr/razer-deathadder-v3-pro-siyah-kablosuz-gaming-mouse-p-46053
dostum ben sinerjiden aldım tek çekim olarak daha sonra taksitlendirdim 6 taksit en mantıklı ödeme yöntemi bu olacaktır enflasyona yedirme stili ve bence şu an almalısın daha düşeceğini sanmıyorum en azından al ama açma kutusunu v.s indirime girerse uyguna alıp iade edersin

Geri
Yukarı