Elektronik Razer Deathadder V3 Pro Kablosuz Beyaz Mouse, 2.959 TL

Kanka şansına zaten bende uğraştım bayağı bir.

Siyahı güzel değil hocam bizzat baktım beyazı premium duruyor hatları daha belli ama eğer ki sistemim siyah siyah istiyorum diyorsanız o başka tabii.

Hocam ben 2 gündür yapılmadık şey bırakmadım. Sebebini dün fark ettim ve acayip şaşırdım. Çarkın çıkmama sebebi adblocker. Telefonda çıkartamadım onun çözümünü bilmiyorum. Bilgisayarda reklam engelleyiciyi kapat ve tekrar hesap aç. Sende de olacaktır. Bu kadar uğraştık ettik sonucunda da indirim alamadık ama olsun denemiş olduk :D.Kod çıkarsa ve kullanmayacaksanız paylaşırsanız sevinirim.

Hocam ben 2 gündür yapılmadık şey bırakmadım. Sebebini dün fark ettim ve acayip şaşırdım. Çarkın çıkmama sebebi adblocker. Telefonda çıkartamadım onun çözümünü bilmiyorum. Bilgisayarda reklam engelleyiciyi kapat ve tekrar hesap aç. Sende de olacaktır. Bu kadar uğraştık ettik sonucunda da indirim alamadık ama olsun denemiş olduk :D.Kod çıkarsa ve kullanmayacaksanız paylaşırsanız sevinirim.
Adblocker mı 😂 harbi o engeller he

Hocam laptopum, klavyem, kulaklığım, mikrofonum ve mousepadim siyah. Beyaz absürt dürür.

Vallahi benim de siyah hepsi ama beyaz aralarında inci gibi duruyor belli ediyor kendini sen şimdi siyah alırsan kendini belli etme mouse zaten RGB side yok bence beyaz al söyleyim ben sana 10 numara duruyor

Adblocker mı 😂 harbi o engeller he

Vallahi benim de siyah hepsi ama beyaz aralarında inci gibi duruyor belli ediyor kendini sen şimdi siyah alırsan kendini belli etme mouse zaten RGB side yok bence beyaz al söyleyim ben sana 10 numara duruyor
Hocam fotoğrafını atabilir misiniz sisteminizin rica etsem merak ettim.

Hocam fotoğrafını atabilir misiniz sisteminizin rica etsem merak ettim.
IMG_1527.jpeg

Selam, bu indirimle birlikte ben de V3 Pro'yu satın aldım. Taviye ettiğiniz kaliteli aksesuarlar var mıdır? Griptape vb

İçinden tutma bandı çıkıyor ben takmadım ama gerekebilir çünkü dışının kaplaması çok hoşuma gitmedi, biraz kaygan ve özellikle terli eller için şart gibi. Skatezleri bence başarılı ama isteğe bağlı daha hızlı veya daha kontrol odaklı skatezler takabilirsiniz.

Geri
Yukarı