Razer DeathAdder V3 Pro vs Razer cobra Pro vs Razer Viper V2 Pro

Bütçe
1500-2500
Eskiden ağır bir mouse kullanıyordum Viper V2 Pro'ya geçtim çok fark var bütçeniz yetiyorsa Viper V2 Pro'ya da ergo isterseniz DeathAdder V3 Pro alın bence.

Lamzu'ya da sora da olur ancak, genel kitle daha bilindik markaya gitmek istiyor. Fingertip/claw için Lamzu Mini/Lamzu 4K veyahut sora 4K cok güzel modeller.

Sağ olun hocam yeni bir mouse çıkmış wlmouse diye onu da merak ediyorum fiyatı daha pahalı ama.

Lamzu'ya da sora da olur ancak, genel kitle daha bilindik markaya gitmek istiyor. Fingertip/claw için Lamzu Mini/Lamzu 4K veyahut sora 4K cok güzel modeller.

Hocam connectgameden dareu A950 Pro 4K Wireless alınır mı? Ek olarak fiyatına cok iyi diyorlar önümüzdeki zamandada sora Lamzu'ya da wl mouse alabilirim ama 1500 TL'ye fiyat nasıl sizce hani gene sonra alacaklarımı alamasamda ya da almasamda işimi görür mü gerek 4K gerek malzeme kalitesi falan.

Hangi pointlerde önce olduğunu göremedim cobra Pro'nun açıkçası.

Benzer özellikte olan ürünler ancak ergonomi konfor ve hafiflik farkı var ciddi anlamda var. 15gram düşük bir değer değil.

Keza 7gram bile fazlalık hissettirirken 15gram nasıl hissettirmesin kendini.

Tabii bir de cobra yanarlı dönerli.

Cobra bakınca bu fiyata alınabilecek en mantıklı ürülerden biri diyebiliriz. Ancak 1400 fazla V3 Pro ve V2 Pro için verilir mi denirse bence verilir...

Hocam size de sorayaım dareu A950 Pro 4K önerir misiniz mcu ve swithcleri Wraith'deki mouseler ile aynı ayrıca 4K ve 1500 TL yorumunuz nedir bir F1 Dragonfly kadar eder mi?

Sağ olun hocam yeni bir mouse çıkmış wlmouse diye onu da merak ediyorum fiyatı daha pahalı ama.

Hocam connectgameden dareu A950 Pro 4K Wireless alınır mı? Ek olarak fiyatına cok iyi diyorlar önümüzdeki zamandada sora Lamzu'ya da wl mouse alabilirim ama 1500 TL'ye fiyat nasıl sizce hani gene sonra alacaklarımı alamasamda ya da almasamda işimi görür mü gerek 4K gerek malzeme kalitesi falan. Ayrıca VGN F1 Dragonfly'la karşılaştırıldığındaki yorumunuza merak ediyorum.

Hocam size de sorayaım dareu A950 Pro 4K önerir misiniz mcu ve swithcleri Wraith'deki mouseler ile aynı ayrıca 4K ve 1500 TL yorumunuz nedir bir F1 Dragonfly kadar eder mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı