Razer DeathAdder V3 Pro'nun kronik sorunları var mıdır?

Bütçe
4500

lemonFPS

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlığa yazdığım gibi DeathAdder V3 Pro satın almayı düşünüyorum fakat Amazon'da ve diğer yerlerde yorumlara baktığımda kimisi çok beğendiğini kimisi de USB dongle ının diğer her fare gibi 1 ay sonra bozulduğunu ve Türkiye'de Razer'ın servisi olmadığı için çok yapılabilecek bir şey olmadığını söylemiş. Kullanan veya tanıdığında gören varsa böyle bir kronik sorunu var mıdır?

Ek olarak önereceğiniz hafif Razer'ın kablosuz kronik sorunu olmayan başka faresi varsa önerilerinize açığım.

Bütçe olarak V3 Pronun fiyat bantlarında geziniyorum çok daha yukarı çıkmayı düşünmüyorum. Fare alıyorum sonuçta ve kablosuz tercih edip uzun ömürlü kullanmak isterim
600 daha verirsen bunu alabilirsin. Vermez isen V3 pro iyidir.

Bütçe olarak V3 Pro'nun fiyat bantlarında geziniyorum çok daha yukarı çıkmayı düşünmüyorum. Fare alıyorum sonuçta ve kablosuz tercih edip uzun ömürlü kullanmak isterim.

Çok profesyonel değilsen bence bir fareye 4500 TL civarlarında bir fiyat vermeye gerek yok ama tabii senin kararın.

Çok profesyonel değilsen bence bir fareye 4500 TL civarlarında bir fiyat vermeye gerek yok ama tabii senin kararın.
Hocam 1 kere alıyorum zaten uzun zamandır razer kullanıyorum hiç üzmedi bu zamana kadar beni o yüzden 4-5 sene rahat götürebileceğine inanıyorum

600 daha verirsen bunu alabilirsin. Vermez isen V3 pro iyidir.
Razer yerine tercih edilebilir mi ? Boşluklu yapısı olması bi tık sorun değil mi günlük kullanım açısından

Hocam 1 kere alıyorum zaten uzun zamandır Razer kullanıyorum hiç üzmedi bu zamana kadar beni o yüzden 4-5 sene rahat götürebileceğine inanıyorum.

Razer yerine tercih edilebilir mi? Boşluklu yapısı olması bir tık sorun değil mi günlük kullanım açısından.

Razer'dan daha iyidir. Boşluklu yapısı sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı