Razer Ekipmanlarındaki Akıl Almaz İndirimler

Evet, yine geçilir.

Bende ROG Strix Impact II var. Yedekte dursun diye bu Deathadder V2 Mini alınır mı yoksa çok mu ufak kalır?

Bende ROG STRIX Impact II var. Yedekte dursun diye bu DeathAdder V2 Mini alınır mı yoksa çok mu ufak kalır?

Buyurun hocam buradan bakın boyutlara. Kablolu Impact II mi kullanıyorsunuz kablosuz mu?

@Sir Benjamin kablolu ama boyut olarak aynılar sanırım kablosuzla.

Sensör vs bakımından sormuştum belki sensör daha iyi ise as mouse olabilir DeathAdder V2 Mini diye.

Sanırım ASUS Impact II as mouse olarak daha iyi olabilir, Razer hakkında nedense sensörü hakkında pek bir bilgi bulamadım; sadece 8500 DPI desteklediğini buldum. Mini olmayan modelle aynı mı bilmiyorum.

@Sir Benjamin kalsın o karşılaştırma sitesine baktım da böyle yamuk fareleri beğenmiyorum. Viper'ın düz olması güzel ama o da fazla ufak.

Hocam isterseniz Glorious Model O fareye bakabilirsiniz. Arkadaşım beyaz modelini kullanıyor, hatta bana da test ettirdi. Beğenmedim desem yalan olur ancak benim elim için pek ergonomik değil daha doğrusu palm tutuş için serçe parmağımı oturtamadım :D ama arkadaşım parmak ucu tutuş ile çok rahat kullanıyor. Belki siz de bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı