Razer garanti servisi kulaklıkta değişim veya iade yapar mı?

Nicolo Zaniolo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, daha önce de mikrofonumda yaşadığım sorundan dolayı konu açmıştım ve az önce mikrofon komple bozuldu. Yaklaşık 1 ay önce MediaMarkt'tan satın aldım ve teknik desteğe göndermek istiyorum. Kulaklıkta herhangi bir sorun yok sadece mikrofonu bozuk ve mikrofonu sökülebiliyor. Razer kendi sitesinde sadece mikrofonunu satıyor. Acaba ben garantiye gönderdiğimde direkt yeni kulaklık mı verilir, ücret iadesi mi yapılır yoksa mikrofon değişimi mi yapılır? Daha önce böyle bir şey yaşayan varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Mikrofon ayrı bir parça ise yenisini takıp gönderirler.

Razer klavyem vardı, servise gönderdiğimde direkt yenisini vermişlerdi. Hatırladığım kadarıyla Razer onarım değil direkt değişim yapıyor cihazda problem varsa. Gerçi gönderdikleri klavyenin de AUX kablosu sıkıntılıymış ama olsun.

Razer klavyem vardı, servise gönderdiğimde direkt yenisini vermişlerdi. Hatırladığım kadarıyla Razer onarım değil direkt değişim yapıyor cihazda problem varsa. Gerçi gönderdikleri klavyenin de AUX kablosu sıkıntılıymış ama olsun.
Teşekkürler. Hepsi aynı yere mi gidiyor acaba? Mediamarkt’tan satın almıştım.

Benim Razer Blackwidow V3 klavyemde bir tuş takılı kalıyordu garantiye göndermiştim yenisini göndermişlerdi.
Teşekkürler, nereden satın almıştınız acaba?

Mikrofon ayrı bir parça ise yenisini takıp gönderirler.

Teşekkürler, acaba benim bir hatam yok fakat benden ekstra bir ücret talep ederler mi? Bir de test edip mi gönderirler?

Teşekkürler, acaba benim bir hatam yok fakat benden ekstra bir ücret talep ederler mi? Bir de test edip mi gönderirler?

Garanti kapsamı içerisinde değişim olur, para ödemezsiniz. Test edip sorunsuz mikrofon gönderirler tabii ki.

Geri
Yukarı