Razer Huntsman Tournament Edition vs HyperX Alloy Origins Core

Bütçe
1200

atakan99

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Hangisini alacağıma karar veremedim. İki klavye de birbirine çok benziyor. Hangisini önerdiğinizi, iyi ve kötü yanlarını yazarsanız çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keycapler daha dayanıklı. Kolay kolay parlama, çizilme yapmaz. Alloy Origins'in keycapleri de gayet dayanıklı ayrıca. T.E'nin gecikme süresi 1ms ve harekete geçmesi için gereken kuvvet çok düşük, profesyonel oyunculuk için tercih edilebilir ama ofis işleri de yapıyorsanız öneremem, hangi tuşa bastığınızı anlamazsınız. Tercihinize bağlı, yazı da yazacak mısınız yoksa sadece oyun mu?

Keycapler daha dayanıklı. Kolay kolay parlama, çizilme yapmaz. Alloy Origins'in keycapleri de gayet dayanıklı ayrıca. T. E'nin gecikme süresi 1ms ve harekete geçmesi için gereken kuvvet çok düşük, profesyonel oyunculuk için tercih edilebilir ama ofis işleri de yapıyorsanız öneremem, hangi tuşa bastığınızı anlamazsınız. Tercihinize bağlı, yazı da yazacak mısınız yoksa sadece oyun mu?

Yok vallahi daha öğrenciyim ama Full sırf sadece oyun değil yazacağım işler de olacaktır HyperX alırsam artıdan pudding keycap almayı düşünüyorum zaten.

Pudding keycap almanıza gerek yok, isterseniz alın tabii ama öğrenciyseniz paranız cebinizde kalsın.

O zaman ben HyperX'i çekiyom ya çünkü sadece oyun da oynamam.
Keycapler daha dayanıklı. Kolay kolay parlama, çizilme yapmaz. Alloy Origins'in keycapleri de gayet dayanıklı ayrıca. T.E'nin gecikme süresi 1ms ve harekete geçmesi için gereken kuvvet çok düşük, profesyonel oyunculuk için tercih edilebilir ama ofis işleri de yapıyorsanız öneremem, hangi tuşa bastığınızı anlamazsınız. Tercihinize bağlı, yazı da yazacak mısınız yoksa sadece oyun mu?
Bir şey sorucam ben hyperx i aldım diyelim artıdan ABS keycap almam mantıksız dimi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı