Razer Huntsman V2 TKL klavyeye sıvı teması sonrası ne yapılmalı?

UcanMuz

Decipat
Merhaba, Razer Huntsman V2 TKL klavyemi dün gece temizledim. Az önceye kadar hiçbir sıkıntı yoktu fakat şimdi caps tuşuna basına C C tuşuna basınca F12 falan açıyor. Tuşları iyice kurulamadım. Sıvı teması olduğunu düşünüyorum. Kendim düzeltebilir miyim?

Merhaba, Razer Huntsman V2 TKL klavyemi dün gece temizledim. Az önceye kadar hiçbir sıkıntı yoktu fakat şimdi caps tuşuna basına C C tuşuna basınca F12 falan açıyor. Tuşları iyice kurulamadım. Sıvı teması olduğunu düşünüyorum. Kendim düzeltebilir miyim?
Bendede oldu, hatta Asus'un öve öve bitiremedigi su geçirmez klavyesine, yapacak birşeyin yok o sıvı yavaş yavaş mekanizmayı bozucak, eğer tabi sıvı temasından dolayı olduysa öbür faktörleri bilemem.

Bende de oldu, hatta ASUS'un öve öve bitiremedigi su geçirmez klavyesine, yapacak bir şeyin yok o sıvı yavaş yavaş mekanizmayı bozacak, eğer tabii sıvı temasından dolayı olduysa öbür faktörleri bilemem.

Gaming Gen'e yazdım alalı daha 2 ay olmadı. Bakalım garantiye göndermeyi deneyeceğim sizce alır mı garanti?

Kendiliğinden bozuldu deyip yalan söylerseniz alabilirler ama eğer su döktüm ya da sıvı ile temizledim dersen iade alirlar mi bilmiyorum.

Peki Switch'leri kendim değiştirsem? 2 tuş arızalı şu an bildiğim kadarıyla Razer Switch'leri Razer switcler ile değiştirebiliyorum.

Evet, yavaş yavaş tüm tuşlara bulaşıyor. Alt Tab atamıyorum, CTRL a yapamıyorum. 20-30 tane purple Switch linki atabilecek var mı :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı