Razer Huntsman V2 TKL nasıldır?

Açıkçası bende Razer fan olduğum için Huntsman V2 de gözüm kaldı RGB olarak beni mutlu etmesede klavyede RGB'den çok sunduğu performans önemli önceden Black Widow V3 kullandım ve çok sesli olduğu için kardeşim sürekli rahatsız olup durdu razerıda sırf workshopu oyunlarda sunduğu özel RGB'leri insanı cezbediyor ama kesinlikle Razer almasaydım bende Corsair alırdım Corsair'de çok kaliteli bir marka bayağı modellerini incelemiştim bende kesinlikle sizi üzmez doğru tercih diyebilirim güle güle kullanın :).
Evet gerçekten klavye konusunda çok şık Huntsman v2 istiyordum fakat bilek desteği monte olmayışı ve Corsair K70 PRO'yu görünce rtings'de de top 5 de olan bir klavye direk buna yöneldim.

Evet gerçekten klavye konusunda çok şık Huntsman V2 istiyordum fakat bilek desteği monte olmayışı ve Corsair K70 Pro'yu görünce Rtings'de de top 5 de olan bir klavye direk buna yöneldim.

Bende şu an Huntsman V3 bekliyorum woothing kafa tutmaya çalışıyor Razer yarın satışa sunulacak yurt dışında 0.1mm 4.0mm arası ayarlanabiliyor 40G olması sayesinde aynı woothing özellikleri var kağıt üstünde Rapid trigger moduda olduğu için Valorant ve CS:GO araba oyunlarında çok güzel bir deneyim yaşatıyor bakalım woothing kadar iyi olacak mı bende 3-4 aydır klavye almak için bekliyordum indirim falan beklediğim düşeceği yoktu Huntsman V2 RGB konusunda tereddütlerim vardı o kadar para verdikten sonra sönük bir RGB istemiyordum umarım Huntsman V3 Pro bu RGB sorunu çözülmüştür.

Bende şu an Huntsman V3 bekliyorum woothing kafa tutmaya çalışıyor Razer yarın satışa sunulacak yurt dışında 0.1mm 4.0mm arası ayarlanabiliyor 40G olması sayesinde aynı woothing özellikleri var kağıt üstünde Rapid trigger moduda olduğu için Valorant ve CS:GO araba oyunlarında çok güzel bir deneyim yaşatıyor bakalım woothing kadar iyi olacak mı bende 3-4 aydır klavye almak için bekliyordum indirim falan beklediğim düşeceği yoktu Huntsman V2 RGB konusunda tereddütlerim vardı o kadar para verdikten sonra sönük bir RGB istemiyordum umarım Huntsman V3 Pro bu RGB sorunu çözülmüştür.
Rapid trigger güzel bir özellik, şahsen ben eskide k68 Cherry mx red de zorlanıyordum ufak picklerde kendimi gösterirken PUBG'de tamamen çıkıyor. Karakter çok daha yüksek reaksiyona sahip değil CS gibi. Fakat bu 1.0mm tepki olayı hoşuma gitti benim ama daha altı düşük değerler çok da iyi değil. Spam yapacağın tuşlara atayabilirsin loot yaparken vesaire.

Rapid trigger güzel bir özellik, şahsen ben eskide K68 Cherry MX red de zorlanıyordum ufak picklerde kendimi gösterirken PUBG'de tamamen çıkıyor. Karakter çok daha yüksek reaksiyona sahip değil CS gibi. Fakat bu 1.0mm tepki olayı hoşuma gitti benim ama daha altı düşük değerler çok da iyi değil. Spam yapacağın tuşlara atayabilirsin loot yaparken vesaire.

Değiştirebiliyorsunuz diye biliyorum işte Razer bugün ya da yarın satışa sunacak klavyeyi incelemelerine bakmayı düşünüyorum 0.1mm ve 4.0mm arası ayarlanabiliyor W a s D gibi tuşları 0.6mm ya da 0.4 mm kullanıp diğer tuşları 1.5mm 1.2mm kullanabilirsiniz bakalım woothing kadar iyi yapabilecekler mi?

Geri
Yukarı