Razer Kraken 7.1 Chroma Kutu Açılışı

29 Ocak tarihinde upload ettiğim ama burada paylaşmayı anca akıl edebildiğim, Razer Kraken 7.1 Chroma kulaklığının kutu açılış videosu. Umarım kulaklık arayan arkadaşlara az da olsa yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size şunu sormak istiyorum Razer Kraken Usb (50$) veya da Razer Kraken P4o ile arasındaki fiyat farkına değer mi? Bunu almak için bütçe mi zorlamalı mıyım veya da Loghitech G430 ile kıyaslayınca ses kalitesi açısından çok fark yaşar mıyım G430 un hem usb hemde 3.5mm den bağlanması benim için çok cazip açıkçası sonuçta bu modeli telefon, tablet gibi cihazlarla kullanamıyoruz. Sizce ses kalitesi farka değermi
Kraken Pro da dahili ses kartı var o yüzden USB girişi mevcut sadece. Ve 7.1 Surround ses desteği var ama Kraken Pro'da bu yok. Yani Kraken USB, Kraken Pro'dan daha iyi bir kulaklık. Bu fiyata kaçırmamalısın bence. Duyunlarıma göre Kraken USB, g430 dan daha iyiymiş ses konusunda ama Aralarındaki ses kalitesi farkını anlayamazsın bence. Eğer alacağın kulaklığı telefonda kullanmak istiyorsan da Kraken Pro veya G430 almalısın. Ama kocaman kulaklık ile milletin içinde dolaşmayı hiç istemezsin. Onun yerine telefonun için bir de Apple EarPod alsan tamamdır. Ama benim için sorun değil dersen de tasarımı daha cool olduğu için Kraken Pro'yu öneririm.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın , iyi eğlenceler.
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı