Razer Kraken 7.1 Chroma Kutu Açılışı

29 Ocak tarihinde upload ettiğim ama burada paylaşmayı anca akıl edebildiğim, Razer Kraken 7.1 Chroma kulaklığının kutu açılış videosu. Umarım kulaklık arayan arkadaşlara az da olsa yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hmm. Açıkçası o yönü pek hoşuma gitmedi. Çünkü en kral plastiği koysan bile kırılıyor. Bir çok para verdiğim kulaklığımı bu yüzden kaybettim. O yüzden şu an için kulaklığın kalitesinden ziyade sağlamlığına bakıyorum.

Şu an Creative Rage kullanıyorum. En başta uzatma yerleri metal olduğu için aldım. Aynı zamanda 50mm sürücüler olduğu için iyi bir ses veriyor ve kulağın tamamını kaplıyor. USB ile 7.1 olarak bilgisayardan ses alabiyorum. Aynı zamanda 3,5mm jack ilede telefonumda kullanabiliyorum.

Mümkün oldukça kulaklığını temiz kullanmaya çalış. İyi günlerde kullanman dileğiyle.

@Ulgoray
Teşekkürler. Bu arada bahsettiğin model benim de listemde vardı ama hem kaba tasarımından hem de markaya karşı sempatim olmadığı için elemiştim :D

@HUNTER
Selam dostum öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle.Ürün hakkında bir kaç sorum olacakti.
Bende bu kulaklığı almayı planlıyorum 1hafta gibi bir süre zarfında ancak kafama takılan sorularım var.
Öncelikle uzun süreli kullanımlarda terleme ve ağrı yapıyor mu?Ağrıdan söz etmişsiniz ancak brnim kulaklarım pek büyük olmadığı için sıkıntı yaşarmıyım bilmiyorum ama terlemeyi merak ediyorum.Diger bir soruma gelicek olursak kulaklığı telefonda kullanmamız mümkün mü?Bir aparat yardımıyla veya kendisinde bu imkan var mı ? Olduğunu sanmıyorum ama belki bir aparat ile olabilir diye düşündüm.
Bunlar dışında oyun , müzik ve filmlerdeki performansından nekadar memnunsunuz ?
Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim almışken iyi bir kulaklık almak istiyorum ve her zaman alabilceğim birşey değil o yüzden bukadar soru sordum ve son olarak kulaklığın 1-2 fotoğrafıni atmanız mümkün mü? Özellikle kulağa denk gelen kısımları boyutu açısından.
Şimdiden çok teşekkürler ve yazım hatalarım olduysa affola telefondan yazıyorum.

@xScapuLa
Teşekkürler dostum.
Ben Fethiye'de yaşıyorum. Yani yüksek sıcaklık ve nemli bir ortam ama ben şimdiye kadar hiç terlemedim.
Ağrı konusunda, dediğim gibi benim kulaklarımı ağrıtıyor 1-2 saatten sonra 4-5 dakika çıkarmak zorunda hissediyorum kendimi. Senin kulakların küçükse daha az sorun yaşarsın hatta belki hiç yaşamaya da bilirsin.
Kulaklıkta usb bağlantısı var sadece ve yanında herhangi bir çevirici gelmiyor. Sen bir çevirici alıp deneyebilirsin ama bunun işe yarayacağının da garantisi yok çünkü kulaklığın içinde dahili bir ses kartı var. Usb to 3.5mm jak veya Usb to Lightning (android kullanıyorsan USb to mini Usb) çeviricileri ile deneyebilirsin. Ayrıca PS4'te çalışıyor kulaklık sorunsuzca, bunu da belirteyim.
Oyun ve Film performansı mükemmel. Müzik olarak da bana fazlasıyla yetti ama sonuçta bir oyuncu kulaklığı bu. Profesyonel bir müzik kulaklığı değil. zaten anca profesyoneller yetersiz bulabilir bu kulaklığı müzik konusunda. Şu an okuldaydım fotoğraf çekip atamam. Ama akşam atabilirim unutmazsam.

Öncelikle sorularımı yanıtladığın içi teşekkür ederim.
Açıkçası telefonda kullanılma olayını sadece bir umut olarak sormuştum olmayacağını bende düşünmüştüm.Onun dışında profesyonel olmadığım için müzikte okadarlık olsun fotoğraflarını bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum^^.

Yakın zamanda ben de Razer setimi tamamlayacağım. Alacağım kulaklık ta bu. Blackwidow Chroma da alacağım ve bunlar çok iyi bir ikili. Hayırlı olsun.

Öncelikle sorularımı yanıtladığın içi teşekkür ederim.
Açıkçası telefonda kullanılma olayını sadece bir umut olarak sormuştum olmayacağını bende düşünmüştüm.Onun dışında profesyonel olmadığım için müzikte okadarlık olsun fotoğraflarını bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum^^.
Hafta içi yoğundum biraz anca şimdi fırsat bulabildim fotoğraflar için. buyrun; (Telefona bakamadığım için odaklamalar ve ışıklar sapıtmış biraz. İdare edin :) )
NRW0sVM.jpg

jacMW7E.jpg

Eh203CC.jpg

YusAqaf.jpg

mCSB07O.jpg

K9XDF5W.jpg

cPuZnaN.jpg

Size şunu sormak istiyorum Razer Kraken Usb (50$) veya da Razer Kraken P4o ile arasındaki fiyat farkına değer mi? Bunu almak için bütçe mi zorlamalı mıyım veya da Loghitech G430 ile kıyaslayınca ses kalitesi açısından çok fark yaşar mıyım G430 un hem usb hemde 3.5mm den bağlanması benim için çok cazip açıkçası sonuçta bu modeli telefon, tablet gibi cihazlarla kullanamıyoruz. Sizce ses kalitesi farka değermi

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı