Razer Kraken 7.1 V2 ayarları sıfırlanıyor

OnurArslan

Hectopat
Bir süredir Razer Kraken 7.1 V2 kullanıyorum. Başta kulaklık sorunsuz çalışıyordu, Synapse programım ve demo haldeki Surround programı da kurulu. Aylarca normal bir şekilde kullandım ama son zamanlarda bi sorun var. Laptopumu her açıp kapadığımda kulaklık ve Surround ayarlarım sıfırlanıyor. Örnek olarak ses %100'den %50'ye geçiyor, mikrofon kapalıyken açık duruma geliyor, Chroma ayarları değişiyor. Spectrum cycling breathing dışında diğer ışık ayarlarını kullanamıyorum kulaklıkta yani static ışığı yanmıyor.

Başka Razer ürünleri de kullanıyorum klavye ve mouse ama onlarda aynı sorun yok. Ayrıca bu sorunla beraber oyunlardan da ses gelmeme veya az ses gelme sorunu vardı. Onu Surround programını kaldırıp tekrar kurma ile hallettim ama LoL'de hala eskisine göre az ses geliyor. PC'nin kendi ses Driverlarını Synapse'i kaldırıp kurdum ama ayarların sıfırlanma olayını çözemedim bir türlü. Kulaklığın aygıt yöneticisinden de sürücüsünü bulup tekrar kurudum ama nafile yine aynı sorun var. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı