Razer Kraken Pro İncelemesi

Merhabalar, Amazondan 02.01.2015 tarihinde sipariş ettiğim Razer Kraken PRO bugün elime ulaştı.

Öncelikle müthiş bir ses kalitesi var. Müziklerde basslar mükemmel ve tatmin edici.
Oyuna gelirsek Battlefield 4 ile denedim harikulade bir oyun deneyimi yaşatıyor, içindeymişsiniz gibi.

Fiziksel özeliklerine ise kulaklık biraz büyük, ancak kulakları tamamen kapatıyor ve dışarıdan ses giriş ve çıkışını tamamen engelliyor. Biraz alışmak lazım sanırım beni biraz terletti. :)

Resimlere gelirsek;

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

45.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık kargo ücreti alıyorlarmış. Müşteri hizmetleri ile konuştum.
'I am really sorry yusuf .but now the policies has been upgraded and we do not have the option to change the shipping charges .'
Kurallar yenilenmiş artık siteden ilk kez alışveriş yapsak da kargo ücreti almamak diye bir şey yokmuş.
@neşelienginar Acaba bana attığınız mailin bir kopyasını atar mısınız ? Bir de öyle deneyeyim.

Hocam ben mail attım amazon'a kartımda kargo parasının olmadığını söyledim ve benden satın aldığım itemin numarasını istediler bende yazdım ve kargo ücretini düştüler.Yaklaşık 20-25 gün önce oldu bu olay,kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı