Razer Kraken Pro İncelemesi

Bu kulaklığı yaklaşık bir hafta önce aldım. Kulaklığın forumda zaten incelemeleri mevcut. Kulaklığı almamdaki en büyük etkende zaten incelemeyi yapan arkadaşlar oldu. Bu kulaklığın yeşil rengi sizlerle paylaşılmıştı. Ben de siyah rengini paylaşmak istiyorum sizlerle.Kulaklık gerçekten harika, ses kalitesine hayran kaldım. Razer gerçekten bu işi biliyor diyebilirim. Surround programı ile kulaklık resmen seviye atlıyor. :) Program için zaten kod geliyor kulaklıkla beraber. Kulaklığın dış görünümü oldukça şık geldi bana ama bazılarına kaba gelebilir. Yalnız unutmadan kulaklığın ses yalıtımı çok iyi. Kulaklık sadece kulağımdayken bile dışardaki sesleri duymakta zorlanıyorum. Eksilerine gelince bana göre kulaklık biraz ağır gibi geldi. Belli bir süre sonra kulaklarımda ağrıya yakın tuhaf bir duygu hissediyorum. :) Bir diğer eksi ses yükseltme ve düşürme gibi önemli bir şeyi kulaklık üzerinden yapamamak. Sözün özüne gelirsek Razer eşittir kalite.
IMAG0006.jpg
IMAG0006.jpg
IMAG0003.jpg
IMAG0004.jpg

Bende G430 var. Kafamın üstü çöktü. Bu kulaklık daha hafiftir değil mi? G430'a göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı