Razer Kraken TE alınır mı?

T129Atak

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Razer Kraken TE alınır mı? Arkadaş kullanıyor çok memnun mikrofonu da iyi. Cloud 2'de dip ses, MH752'de yankı var. Bu fiyata en iyi bu gibi.

Bütçe ne kadar?
Kraken TE iyi sayılabilir ama ses kalitesi nötr değil yani daha çok bas ağırlıklı bir kulaklıktır. Bas seviyorsanız hoşuna gider. Ama imkan varsa Blackshark V2 öneririm sesi daha iyidir. İkisini de kullandım.

Bütçe ne kadar?
Kraken'te iyi sayılabilir ama ses kalitesi nötr değil yani daha çok bas ağırlıklı bir kulaklıktır. Bas seviyorsanız hoşuna gider. Ama imkan varsa blackshark V2 öneririm sesi daha iyidir. İkisini de kullandım.

Bütçe 850 TL, V2 çok güzel fakat Türkiye'de X modeli var, bildiğim kadarıyla ses kartı yok ve laptopumun ses kartı kötü, Razer'ın sitesinde ikisi de 100 dolar keşke gelse de onu alsam.
Sizce stok gelme ihtimali var mı yakın zamanda? Çünkü acil lazım.

Yakın zamanda gelir çünkü daha önce de stok yok dendi sonradan stoklara geldi İtopya için konuşuyorum bekleyip almıştım çünkü. Şans ne kadar erken gelir onu bilemiyorum ama bütçe arttırabiliyorsanız onu tavsiye ederim ses kalitesi rahatlık olarak daha iyi bir kulaklık. O alınamıyorsa ikinci el Kraken Ultimate bakılabilir 800 liraya görmüştüm.

Yakın zamanda gelir çünkü daha önce de stok yok dendi sonradan stoklara geldi İtopya için konuşuyorum bekleyip almıştım çünkü. Şans ne kadar erken gelir onu bilemiyorum ama bütçe arttırabiliyorsanız onu tavsiye ederim ses kalitesi rahatlık olarak daha iyi bir kulaklık. O alınamıyorsa ikinci el Kraken Ultimate bakılabilir 800 liraya görmüştüm.

Hocam, eğer Kraken TE alırsam ne kaybederim çok mu fark olur? Teşekkürler.

Hocam, eğer Kraken TE alırsam ne kaybederim çok mu fark olur? Teşekkürler.
Yani kötü bir kulaklık değil fakat almışken iyisi olsun hani aradaki fiyat farkına kesin değer. Kraken TE'deki avantaj şu bası fazla ama doğal değil ek olarak Blackshark V2'ya göre daha sağlam.
V2 ise daha iyi ve dengeli sese sahip. Daha hafif, mikrofonu daha iyi, kablosuz mikrofiber esnek kablodan yapılıyor. TE'de örgülü kablo ama oyuncu farelerdeki kadar esnek değil.
Sana kalmış bütçen yoksa yani düzenli gelirin yoksa dediğim gibi yapacak bir şey yok o konuda. Ses kasma konusunda ise her ikisinde iyi ses kasılıyor fakat Blackshark V2'yu stereo olarak kullanıyorum şu an 7.1 maalesef bende çalışmıyor test edemedim. Onu da belirteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı