Razer Kraken Tournament Edition vs HyperX Cloud Alpha

Feelice

Hectopat
Daha fazla  
Sizce hangisi? Analartım ya ASUS TUF B450 PRO ya da başka bir ASUS B450 veya X470 anakart olacak. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tournament edition çok kötü bir kulaklık. THX teknolojisinin ses kalitesinin içine ettiği yönünde bir sürü yorum var. Razer alcaksan Kraken 2019 veya 7.1 v2 al. Hyperxte de oyun oynuyorsan cloud 2 al. Cloud Alphada ses kalitesini artıran dual chamber var ama çevreseli iyi değil. Verdiklerinden cloud alpha. Kraken te den uzak dur.

Tournament edition çok kötü bir kulaklık. THX teknolojisinin ses kalitesinin içine ettiği yönünde bir sürü yorum var. Razer alcaksan Kraken 2019 veya 7.1 v2 al. Hyperx'te de oyun oynuyorsan cloud 2 al. Cloud Alphada ses kalitesini artıran dual chamber var ama çevreseli iyi değil. Verdiklerinden cloud alpha. Kraken te den uzak dur.
Kullandınız mı TE'yi de böyle bir yorum yapıyorsunuz.

Kullandınız mı TE'yi de böyle bir yorum yapıyorsunuz.
Benim yorumumun bir önemi yok Amazon gibi sitelerde yüzlerce yorum var :)
Dünyanın teknoloji devlerinin sitelerinde de değerlendirmeler var
En büyük teknoloji kanallarının da yüzbinlerce kez izlenen incelemeleri var, yeter ki biraz araştırma yapın ;)

Benim yorumumun bir önemi yok Amazon gibi sitelerde yüzlerce yorum var :)
Dünyanın teknoloji devlerinin sitelerinde de değerlendirmeler var
En büyük teknoloji kanallarının da yüzbinlerce kez izlenen incelemeleri var, yeter ki biraz araştırma yapın ;)
Araştırma yapmama gerek yok kulaklığı 3-4 ay kullandım ve öyle dediğiniz gibi saçma sapan şeyler yok.

Araştırma yapmama gerek yok kulaklığı 3-4 ay kullandım ve öyle dediğiniz gibi saçma sapan şeyler yok.
Her ürünü kullanıp seven ve sevmeyen kullanıcılar vardır. Önemli olan çoğunluk. "Saçma sapan" şeylerden ziyade kulaklığın tasarımında eksiklikler var. Kulaklık çok kötü değil, ama o fiyata çok daha iyileri alınabilir. O kulaklığın tek özelliği THX Spatial dahili ses işlemesini barındırması. Bu ses sistemi sinema sistemleri gibi geniş çaplı hoparlörler için tasarlandığı için Kraken TE'ye hiçbir şey katmadığı ve bazı yan etkilerle geldiği (seste bulanıklık, bas eksikliği) belirtilmiş. Razer'ın kendi 7.1 ses kartı çok başarılı. Benim dediğim sorunları algılamak için bu konuda deneyimli ve bir sürü kulaklık denemiş biri olmanız lazım ;) Bunu alacağına Razer Kraken 2019 alır 30 dolar kurtarır ve daha güzel tasarlanmış, ses kalitesi daha iyi, mikrofonu daha iyi, kulak paslerinin içinde soğutucu jel olan çok daha tutan ve başarılı bir modeli alır. Bunda yorum yapacak bir şey yok.

Anakartım Gigabyte B450 Aorus Elite olacak nasıl bir Anakarttır? Sanırım cloud alpha alacağım ama karar vermedim
Razer Kraken Pro V2 Rgb
Hyperx Cloud Alpha
Razer Kraken Tournament Edition
Sizce hangisi
Lütfen bir açıklık getirin konuya ve imkanınız varsa daha çok kişiye ulaşmasını sağlayın.
Lütfen cevap verin yakında alacağım
Lütfen cevap verin

Son düzenleme:
Çoğu E-spor organizasyonlarında bu 2 kulaklık kullanılıyor. Hangisi ve neden artı ve eksi yönleri nelerdir detaylı bir şekilde yazar mısınız? Analartım Aorus B450 Pro olacak

Geri
Yukarı