Razer Kraken Tournament Edition Alınır mı?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Razer Kraken Tournament Edition şu anda itopya'da 480 lira gibi bir fiyata satılıyor. Almayı düşünüyorum ama kullanıcı yorumları korkuttu diyebilirim. Sizce bu fiyata bu kulaklık alınır mı?

O fiyata alternatifler vardır diye düşünüyorum. Tamam memnunum ben ama o 850 liralık bir ürün olduğunu da düşünmüyorum.

Sizce Cloud 2 mi yoksa Razer Kraken'te mi? Cloud 2 ses kartından dolayı dip ses yapıyor. Razer'da böyle bir sorun var mı acaba? 800 TL gibi bir fiyata değer mi?
Ben Razer blackshark V2 kullanıyorum düşünecek olursanız sorularınızı cevaplayabilirim.

Ben Razer blackshark V2 kullanıyorum düşünecek olursanız sorularınızı cevaplayabilirim.

Dostum selam sence bu ürünü 615 TL gibi bir fiyata almalı mıyım? Ürünün kendi ses kartı yok diye biliyorum. Kendi ses kartıma güvenmediğim için harici bir ses kartı olarak bunu alacağım Creative Labs Sound BlasterX G1 7.1 channels 24 bit 93 dB USB 3.5 mm Black. şu anda Cloud 2 kullanıyorum ve dip ses yapıyor. Bu üründe böyle bir sıkıntı var mı? Bir de mikrofon kalitesi falan nasıl?

Sizce Cloud 2 mi yoksa Razer Kraken'te mi? Cloud 2 ses kartından dolayı dip ses yapıyor. Razer'da böyle bir sorun var mı acaba? 800 TL gibi bir fiyata değer mi?
Hocam ben alalı neredeyse 1 sene oldu ve hâlâ memnunum ancak ben aldığımda 400 lira gibi bir fiyatı vardı. Faturasına baktım ve 399 liraya almışım. 400 liranın değdiği bir ürün ama 800 liralık mı derseniz bence değil. Sanırım Cloud 2 alırdım.

Dostum selam sence bu ürünü 615 TL gibi bir fiyata almalı mıyım? Ürünün kendi ses kartı yok diye biliyorum. Kendi ses kartıma güvenmediğim için harici bir ses kartı olarak bunu alacağım Creative Labs Sound BlasterX G1 7.1 channels 24 bit 93 dB USB 3.5 mm Black. şu anda Cloud 2 kullanıyorum ve dip ses yapıyor. Bu üründe böyle bir sıkıntı var mı? Bir de mikrofon kalitesi falan nasıl?

Bossbilisim.com'dan alışveriş yapmayın.

Dostum selam sence bu ürünü 615 TL gibi bir fiyata alınır mı? Ürünün kendi ses kartı yok diye biliyorum. Kendi ses kartıma güvenmediğim için harici bir ses kartı olarak bunu alacağım Creative Labs Sound BlasterX G1 7.1 channels 24 bit 93 dB USB 3.5 mm Black. Şu anda Cloud 2 kullanıyorum ve dip ses yapıyor. Bu üründe böyle bir sıkıntı var mı? Bir de mikrofon kalitesi falan nasıl?

Hocam üstüne o kadar para koyacağınıza benim aldığım ses kartlı modeli alsanıza. Kendi ses kartıyla birlikte dip ses yok. Mikrofon kalitesi cidden iyi internetteki testlerden bakabilirsiniz her türlü memnun eder. 615 TL olan X modeli. X modelinde THX için de para vermeniz gerekiyor ekstra olarak mikrofon yerinden çıkmıyor ( emin değilim ama muhtemelen çıkmıyor ) ve ses kartı yok. 200 TL ses kartına vermektense normal modeli alın. Razer BlackShark V2 USB Enhancer 7.1 Surround Gaming Kulaklık | ITOPYA. Ben parasını hakettiğini düşünüyorum. İnternetteki incelemelere bakarsanız genel olarak beğeniliyor.

O civarıdaki bütçeye Blackshark V2 alınır. TE modelinden daha iyidir.

Hocam üstüne o kadar para koyacağınıza benim aldığım ses kartlı modeli alsanıza. Kendi ses kartıyla birlikte dip ses yok. Mikrofon kalitesi cidden iyi internetteki testlerden bakabilirsiniz her türlü memnun eder. 615 TL olan X modeli. X modelinde THX için de para vermeniz gerekiyor ekstra olarak mikrofon yerinden çıkmıyor ( emin değilim ama muhtemelen çıkmıyor ) ve ses kartı yok. 200 TL ses kartına vermektense normal modeli alın. Razer BlackShark V2 USB Enhancer 7.1 Surround Gaming Kulaklık | ITOPYA. Ben parasını hakettiğini düşünüyorum. İnternetteki incelemelere bakarsanız genel olarak beğeniliyor.
Hocam tam tamına 800 TL bütçem var. Daha fazlasını veremiyorum maalesef.
V2 ses kartlı model, V2X ile karıştırmayın ikisi farklı modeller. Dikkatli araştırın, V2 çok daha iyi kulaklıktır.
Pardon hocam karıştırdım.

Geri
Yukarı