Razer Kraken Tournament Edition Alınır mı?

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Razer Kraken Tournament Edition şu anda itopya'da 480 lira gibi bir fiyata satılıyor. Almayı düşünüyorum ama kullanıcı yorumları korkuttu diyebilirim. Sizce bu fiyata bu kulaklık alınır mı?

Razer Kraken Tournament Edition şu anda İtopya'da 480 lira gibi bir fiyata satılıyor. Almayı düşünüyorum ama kullanıcı yorumları korkuttu diyebilirim. Sizce bu fiyata bu kulaklık alınır mı?

Merhaba hocam acaba kulaklığı aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz?

Merhaba hocam acaba kulaklığı aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz?
Aldım, şu anda memnunum ama tabii beklentilere göre değişir. Ben ucuz bir kulaklıktan Razer'e geçtim. O nedenle değdi diyebilirim ama sizin beklentileriniz nasıldır bilemiyorum. Sadece Rainbow oynarken sesler birbirine biraz fazla giriyor, rakibin nerede olduğunu tam kestiremiyorsun. Onun dışında diğer oyunlarda performansından memnunum. İndirimden 399 liraya aldım. Daha fazlasını hak etmez diyebilirim. Eğer 500-600 lira bandına çıkacaksanız başka kulaklıkta bakabilirsiniz.

Aldım, şu anda memnunum ama tabii beklentilere göre değişir. Ben ucuz bir kulaklıktan Razer'e geçtim. O nedenle değdi diyebilirim ama sizin beklentileriniz nasıldır bilemiyorum. Sadece Rainbow oynarken sesler birbirine biraz fazla giriyor, rakibin nerede olduğunu tam kestiremiyorsun. Onun dışında diğer oyunlarda performansından memnunum. İndirimden 399 liraya aldım. Daha fazlasını hak etmez diyebilirim. Eğer 500-600 lira bandına çıkacaksanız başka kulaklıkta bakabilirsiniz.

Oyunlarda THX açık mı oynuyorsunuz?

Selamlar, üründen hala memnun musunuz ve uzun kullanımda neleri fark ettiniz? "+" Ve "-" yönlerinden bahseder misiniz fark ettiğinz kadarıyla. Forumda kullanan kullanmayan herkes ürünü kötülemiş ve bana çok mantıksız geldi. Teşekkür ediyorum. @LeFeyn etiketlememde problem olmayacağını düşünerek etiketledim. Problem olursa şimdiden özür diliyorum.

Selamlar, üründen hala memnun musunuz ve uzun kullanımda neleri fark ettiniz? "+" Ve "-" yönlerinden bahseder misiniz fark ettiğinz kadarıyla. Forumda kullanan kullanmayan herkes ürünü kötülemiş ve bana çok mantıksız geldi. Teşekkür ediyorum. @LeFeyn etiketlememde problem olmayacağını düşünerek etiketledim. Problem olursa şimdiden özür diliyorum.
Hocam öncelikle estağfurullah, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Üründen memnunum ancak bazen yazılımı Windows ile çakışmaya sebep olup sistemin açılırken kitlenmesine ve bu sebeple geç açılmasına sebep olabiliyor. Aygıt yöneticisinden baktığımda HID aygıtının düzgün başlatılamadığını görüyorum. İnternetnet biraz araştırdım ve Razer ürün kullanan birçok kişide bu sorunun olduğunu gördüm. Bunların dışında malzeme kalitesi gayet iyi, kulağa tam oturuyor ve dışardan gelen sesleri gayet iyi engelliyor. Film izlerken THX güzel oluyor, oyunlarda ise sesleri boğuklaştırdığı için kullanmıyorum. Basslı müzik dinliyorsanız söylemem gerek ki basslar çok kaliteli değil, benim için bir problem teşkil etmiyor ancak kişiden kişiye göre değişir. Kulaklık elinize alınca biraz ağır geliyor ama takınca gayet rahat ediyorsunuz, sıkmıyor ve rahatsız etmiyor. Yani şu anda canımı sıkan tek durum Windows ile çakışması. Onun haricinde gayet memnunum ama bu sorun artık bir yerde canıma tak ederse değiştirebilirim açıkçası. Onun dışında dediğim gibi performansından ve kalitesinden memnunum. Bütçeye göre Logitech, Corsair vs ürünler bakılabilir. En azından yazılımsal sorunları yoktur diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı