Razer Kraken Tournament Edition THX vs Hyperx Cloud 2

|NİKO|

Hectopat
Merhabalar , Kulaklık almayı düşünüyorum ama bu iki kulaklık arasında kararsız kaldım. Hangisini alsam daha isabetli olur ? İkisi hakkında çok iyi yorumlar okudum kullanan var ise yorumlarsa sevinirim.

Bütçeniz 700 TL ise ve ses kartınız iyi ise Cloud Alpha tavsiye ederim.
Anakartım ;gigabyte z97m-d3h
ses kartı ; ALC 892 besleyecegini sanmıyorum eski biraz , besler acaba
Bütçem 550 tl indirim kovalıyorum :D
FPS oyunları için almak istiyorum sağlam bir ses kasmak istiyorum ama çok kararsız kaldım ikisi arasında

İkiside üzmez. Ben Razer öneririm. THX teknolojisi 7.1'den daha iyi. Geçen arkadaşımada aldık çok memnun.
Anladım. Ben aldığımda umarım pişman olmam.Çok kafam karışıyor 5 aydır kulaklık arıyorum herkes farklı birşeyler öneriyor. Ne kadara almıştınız ve hangi siteden ? Şu an İtopyada Razer 499 tl
Ses performansı nasıl her sesi veriyor mu genel olarak ? awp scope sesi vesaire Teşekkürler şimdiden çok soru sordum ama kusura bakmayın.

İtopya'dan 450 TL'ye almıştı. Bu fiyatlardaki kulaklıklar genelde iyi oluyorlar o yüzden çok seçenek var. CS:GO'da ses kasmak için basit kulaklıklar bile yeterli. Her sesi çok rahat verir. Şüpheniz olmasın.

İtopya'dan 450 TL'ye almıştı. Bu fiyatlardaki kulaklıklar genelde iyi oluyorlar o yüzden çok seçenek var. CS:GO'da ses kasmak için basit kulaklıklar bile yeterli. Her sesi çok rahat verir. Şüpheniz olmasın.
Teşekkür ederim sanırım kararım Razer'den yana olacak. Acaba size ulaşabilecegim bir yer var mı ? Program ses ayarlamaları için ve Youtube'den pek fazla birşey bulamadım
Bu arada Kulaklığı aldım diyelim beğenmezsem iade edebiliyor muyuz ? İtopya ve İncehesap bu iki siteden almayı düşünüyorum.

Bazı firmalar hijyen açısından kulaklık iadesi almıyorlar. İtopya'da ve İncehesap'ta bu durum nasıldır bilmiyorum. Her insan kulağı aynı olmadığı için benim vereceğim ayarlar sizde etkili olmayabilir :) Kendiniz deneyerek ayar yapmanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı