Razer Kraken Tournament Edition THX vs Hyperx Cloud 2

Ben de, ikisini kullamış biri olarak yorum yapıyorum ve kanaatim Razer TE'nin rezalet olduğu yönünde.
7.1 kulaklıklarda 7.1'i açmadığımız gibi (çünkü sesi bozuyor) bu arkadaş da THX'i açmaz ve sorunu çözülür. Kraken V2'lerin ses kalitesi gayet kaliteli hem müzik için hem oyun için. Biraz bass ağırlıklı ama EQ ile çok güzel ince ayar yapılabiliyor. Bu kulaklığın da Kraken V2'lerle aynı sürücüyü kullandığını varsayarak yorum yaptım. Farklıysa bilemeyeceğim.

@|NİKO| Ben üzeceğini sanmıyorum. Özellikle konfor konusunda beğendiğim bir model. Yine de nihai kararı elinize ulaşınca siz verirsiniz tabi ki.

Cloud II, ağır farkla. Razer Kraken güzel ürün bile değil.

@Silinen üye size ulaşabileğim bir yer var mı ? Nasıl bir ayar yapmam gerektigi hakkında hiçbir fikrim yok Razer proğramı için
Al işte herkes farklı birşey diyor biri ağır farkla birisi az fark birisi aman bir fark yok aşırı kafam karıştı

Cloud 2 kulaklığı 6 ay kullanımdan sonra mikrofonun veya sağ hoparlörünün bozulmasını istiyorsan alabilirsin onun dışında tercih etme. Kullanan 5 arkadaşım var ve 5'ininki de ilk 1 yıl içinde bozuldu. Garantinin para istemesi de cabası.

Cloud II, ağır farkla. Razer Kraken güzel ürün bile değil

@Silinen üye size ulaşabileğim bir yer var mı ? Nasıl bir ayar yapmam gerektigi hakkında hiçbir fikrim yok Razer proğramı için
Al işte herkes farklı birşey diyor biri ağır farkla birisi az fark birisi aman bir fark yok aşırı kafam karıştı
450 TL'ye sonuna kadar değer. O fiyata doğru düzgün kulaklık yok zaten. Herşeyden önce satın alanların yorumlarına bakın. Bu her kulaklık için geçerli. O yorumlar size yol gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı