Razer Kraken Tournament Edition THX vs Hyperx Cloud 2

Ya arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum ama Cloud 2 dediğiniz kulaklık 700 TL'ye dayanmış ve ve o kulaklığa o para verilmez. Ben alırken bile değer mi 550 TL verdiğime diyerek aldım (ki pek değdiğini sanmıyorum, keşke HS 70 alsaydım). O kulaklığın bile 700 TL olduğu bir devirde 500 TL'ye böyle bir kulaklık almak bile bir şans bence. 200 liraya değecek bir fark kesinlikle yok aralarında.

Baktım.

Baktım aslında ama böyle şeyler duyunca biraz tedirgin oluyorum.

Davet yolladım.

Biraz geç oldu ama bende kulaklık arıyorum Razer Kraken T.E. Düşünüyorum kulaklığı kullandığınızda izlenimleriniz neler ya da başka bir kulaklık mı tercih ettiniz? Lütfen söyleyin tamamen sizinle aynı hisleri paylaştım okurken.
Şimdiden teşekkürler.

Biraz geç oldu ama bende kulaklık arıyorum Razer Kraken T.E. Düşünüyorum kulaklığı kullandığınızda izlenimleriniz neler ya da başka bir kulaklık mı tercih ettiniz? Lütfen söyleyin tamamen sizinle aynı hisleri paylaştım okurken.
Şimdiden teşekkürler.
Almanı önermiyorum ben aldım pişman oldum. Ses kalitesi olsun herşey olsun başımı çok ağrıtıyor 5 aydan beri alışamadım. Programı bariz bir şekilde oyunlarda fps düşmesi yaşatıyor. Kulaklıgı satabilirsem yada satamazsam Hyperx Cloud 2 alacağım. Sanada önerirm almanı bu işin ustası HyperX evet hype marka biraz ama bu insanlar kullanıyorsa vardır demek ki birşeyler.

Almanı önermiyorum ben aldım pişman oldum. Ses kalitesi olsun her şey olsun başımı çok ağrıtıyor 5 aydan beri alışamadım. Programı bariz bir şekilde oyunlarda FPS düşmesi yaşatıyor. Kulaklıgı satabilirsem ya da satamazsam HyperX Cloud 2 alacağım. Sanada önerirm almanı bu işin ustası HyperX evet hype marka biraz ama bu insanlar kullanıyorsa vardır demek ki bir şeyler.

Bende öyle düşünüyorum. Cevapladığın için teşekkürler.

Almanı önermiyorum ben aldım pişman oldum. Ses kalitesi olsun herşey olsun başımı çok ağrıtıyor 5 aydan beri alışamadım. Programı bariz bir şekilde oyunlarda fps düşmesi yaşatıyor. Kulaklıgı satabilirsem yada satamazsam Hyperx Cloud 2 alacağım. Sanada önerirm almanı bu işin ustası HyperX evet hype marka biraz ama bu insanlar kullanıyorsa vardır demek ki birşeyler.
Yarına sipariş verecektim Razer T.E'yi vazgeçtim şimdi.

@|NİKO|

Merhaba,
Ses kalitesi ne gibi başınızı ağrıttı? Ayrıca "her şey başımı çok ağrıtıyor" dediğiniz şey nedir, tam düzgün bilgi verirseniz satın almayı düşünenler açısından daha sağlıklı olur.
Ses kalitesinde ne gibi sorun olabilir ki? Bozukluk mu var veya çok açtığınızdan ise mantıken uzun süre son seste dinlerseniz tabii ki ağrı yapar (Kraken Chroma'da yarım saatten fazla son ses müzik dinleyemiyordum mesela)
Ayrıca Synapse yazılımı FPS etki edeceğini sanmıyorum ama Görev Yöneticisi'nden Bellek kullanımlarına bakmış mıydınız?

@|NİKO|

Merhaba,
Ses kalitesi ne gibi başınızı ağrıttı? Ayrıca "her şey başımı çok ağrıtıyor" dediğiniz şey nedir, tam düzgün bilgi verirseniz satın almayı düşünenler açısından daha sağlıklı olur.
Ses kalitesinde ne gibi sorun olabilir ki? Bozukluk mu var veya çok açtığınızdan ise mantıken uzun süre son seste dinlerseniz tabii ki ağrı yapar (Kraken Chroma'da yarım saatten fazla son ses müzik dinleyemiyordum mesela)
Ayrıca Synapse yazılımı FPS etki edeceğini sanmıyorum ama Görev Yöneticisi'nden Bellek kullanımlarına bakmış mıydınız?
Ben kullandım bende hiç bir şekilde ağrıtmadı ilginç. Kafa yapısına göre farkediyordur. Almak isteyenler için artık bu bütçede alınmaz zamanında ucuzdu ve pahalandı. Onun yerine daha iyisi olan Blackshark V2 modeline bakabilirsiniz. Her yönüyle çok daha başarılı bir kulaklık.

Ben kullandım bende hiç bir şekilde ağrıtmadı ilginç. Kafa yapısına göre farkediyordur. Almak isteyenler için artık bu bütçede alınmaz zamanında ucuzdu ve pahalandı. Onun yerine daha iyisi olan Blackshark V2 modeline bakabilirsiniz. Her yönüyle çok daha başarılı bir kulaklık.
Merhaba arkadaşım, fikriniz için teşekkürler.
Öncelikle kıyaslamayı biliyorsundur, yaptığımda mikrofon özellikleri, ses çıkışı gibi özellikleri Blackshark V2 önde gibi.

Fiyat açısından diyorsanız şöyle bir durum var, alttaki 3 ürünün ( Razer Kraken Tournament Edition THX + Stand + Ledli mouseped ve 800+150+80=1030 TL ) toplamını bana 500 lira yaptı, hepsi 4 aylık, garantili vs vs mevcut. Arkadaş memurluk hazırlığına girdiğinden kullanamamış bile (yakın görsel ve video atmıştı, öyle görünüyor) 3 ürün derken hepsi aradan çıksın diye böyle satıyor arkadaş.

Sence hangisini almak daha mantıklı, önerdiğin mi yoksa bu 3 ürün mü?
-Yardımcı olursanız çok sevinirim ve bu T.E. modeli dersen de gerçekten de arkadaşın dediği gibi değildir umarım, çünkü 1-2 haftaya kadar yıllardır Kraken 7.1 Chroma kullanmıştım ve aşırı memnundum her yönüyle. (kırıldığından başka bakıyorum)

WhatsApp Image 2021-02-15 at 22.41.28 (2).jpegWhatsApp Image 2021-02-15 at 22.41.59 (1).jpeg

Son düzenleme:
Yani beklentinize bağlı. TE modelinde ses kartındaki bas arttırmayı çok sevmiştim. Bu V2 modelinde de var ama bas pek fazla artmıyor sanki yazılımla arttırmışsın da doğal olmamış gibi ses veriyor bende 2 ses kartı da var ikisini birden deneyimledim. Ek olarak V2 modelinde mikrofon ayarı yapabilme özelliğiniz mevcut. TE bas olarak ses kartını kullanarak daha yoğun oluyor ancak bas yapay gibi bazıları sevmez. Ses dengesi V2 çok daha başarılı bası ve tizi tam yerinde. TE modelinde ise neredeyse tiz yok gibi bir şeydi. Mikrofon olarak V2 özelleştirme sayesinde daha başarılı ve kablosu mouselarda olan çok esnek kablo. Genel olarak V2 ses anlamında daha başarılı ve sizi daha memnun edecektir. Aksesuarların sese bir etkisi yok fakat bu size kalmış tamamen. Size 500 liraya satıyorsa iyi fiyat tüm aksesuarla beraber ama tercihiniz size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı