Razer Kraken Tournament Edition vs HyperX Cloud Alpha

Her ürünü kullanıp seven ve sevmeyen kullanıcılar vardır. Önemli olan çoğunluk. "Saçma sapan" şeylerden ziyade kulaklığın tasarımında eksiklikler var. Kulaklık çok kötü değil, ama o fiyata çok daha iyileri alınabilir. O kulaklığın tek özelliği THX Spatial dahili ses işlemesini barındırması. Bu ses sistemi sinema sistemleri gibi geniş çaplı hoparlörler için tasarlandığı için Kraken TE'ye hiçbir şey katmadığı ve bazı yan etkilerle geldiği (seste bulanıklık, bas eksikliği) belirtilmiş. Razer'ın kendi 7.1 ses kartı çok başarılı. Benim dediğim sorunları algılamak için bu konuda deneyimli ve bir sürü kulaklık denemiş biri olmanız lazım ;) Bunu alacağına Razer Kraken 2019 alır 30 dolar kurtarır ve daha güzel tasarlanmış, ses kalitesi daha iyi, mikrofonu daha iyi, kulak paslerinin içinde soğutucu jel olan çok daha tutan ve başarılı bir modeli alır. Bunda yorum yapacak bir şey yok.

Dostum indirimde 399 TL'ye aldım Kraken TE. Bugün elime ulaştı ve yeteri kadar araştırmadan kargo poşetini dahi açmayacağım. 399'a görünce kaçırmamak için aldım, dedim araştırmalarım tatmin etmezse açmadan geri gönderirim. (Açarsam iadede sıkıntı çıkacak biliyorum.)

Kimisi çok övmüş kimisi yerin dibine gömmüş. Sadece PUBG oynuyorum, özellikle ayak seslerini daha net, temiz ve yüksek sesli alayım, diğer sesler de yine yüksek ve temiz gelsin yeter. Öyle bass müzik falan beklentim yok, sadece oyun, PUBG. Daha iyi ses kasabilmek istiyorum. James Donkey 711 var şuan ve rahat ses kasıyorum, acaba daha iyisi var mıdır diye yeni kulaklık arayışına girdim. Logitech G Pro X aldım 1099 TL'ye ve inan JD'den farkı yoktu hatta bir tık gerideydi. (Açtığım konuya bakabilirsiniz, teknik servise gönderdim hemen ve iade kararı çıktı.) Arayışım f/p değil direkt performans istiyorum. Ağzım yandığı için yine öyle 1000 lira civarı vermem bir kulaklığa (Çünkü fiyatının hakkını vermiyodu) ama daha iyi ses kasabileceğim bir kulaklık için bütçeyi biraz daha artırabilirim, 400 500 600 neyse artık.

Kraken TE tatmin etmez mi beni PUBG'de? Daha iyi ses kasamaz mıyım?

Dostum indirimde 399 TL'ye aldım Kraken'te. Bugün elime ulaştı ve yeteri kadar araştırmadan kargo poşetini dahi açmayacağım. 399'a görünce kaçırmamak için aldım, dedim araştırmalarım tatmin etmezse açmadan geri gönderirim. (Açarsam iadede sıkıntı çıkacak biliyorum.)

Kimisi çok övmüş kimisi yerin dibine gömmüş. Sadece PUBG oynuyorum, özellikle ayak seslerini daha net, temiz ve yüksek sesli alayım, diğer sesler de yine yüksek ve temiz gelsin yeter. Öyle bass müzik falan beklentim yok, sadece oyun, PUBG. Daha iyi ses kasabilmek istiyorum. James Donkey 711 var şu an ve rahat ses kasıyorum, acaba daha iyisi var mıdır diye yeni kulaklık arayışına girdim. Logitech g Pro X aldım 1099 TL'ye ve inan Jd'den farkı yoktu hatta bir tık gerideydi. (Açtığım konuya bakabilirsiniz, teknik servise gönderdim hemen ve iade kararı çıktı.) arayışım F/P değil direkt performans istiyorum. Ağzım yandığı için yine öyle 1000 lira civarı vermem bir kulaklığa (çünkü fiyatının hakkını vermiyordu) ama daha iyi ses kasabileceğim bir kulaklık için bütçeyi biraz daha artırabilirim, 400 500 600 neyse artık.

Kraken'te tatmin etmez mi beni PUBG'de? Daha iyi ses kasamaz mıyım?

Bende kulaklık arıyorum tam aradığınız fiyat aralığında hangi kulaklığı tercih ettiniz acaba?

Bende kulaklık arıyorum tam aradığınız fiyat aralığında hangi kulaklığı tercih ettiniz acaba?

Kraken'i aldım memnundum ama arkadaş ve diğer kullanan tüm herkesin tavsiyesiyle Cloud 2'ye geçtim. Cloud 2'den aşırı memnunum. Mutlaka ama mutlaka Cloud 2 al. 500 600 liran varsa az daha ekle Cloud 2 al.

Kraken'i aldım memnundum ama arkadaş ve diğer kullanan tüm herkesin tavsiyesiyle Cloud 2'ye geçtim. Cloud 2'den aşırı memnunum. Mutlaka ama mutlaka Cloud 2 al. 500 600 liran varsa az daha ekle Cloud 2 al.

Ürün bayadır piyasada ve eskimiş gibi geliyor bana içimde öyle bir his var yani sağ olun.
Bir de neden Cloud 2 daha hoşunuza gitti? İki ürün arasındaki farklar neydi?
Razer'ın ses kartı daha hoş ve kullanışlı geliyor bana. birde cloud 2 nin yazılımı mevcut mu ?

Son düzenleme:
Ürün bayadır piyasada ve eskimiş gibi geliyor bana içimde öyle bir his var yani sağ olun.
Bir de neden Cloud 2 daha hoşunuza gitti? İki ürün arasındaki farklar neydi?
Razer'ın ses kartı daha hoş ve kullanışlı geliyor bana. birde cloud 2 nin yazılımı mevcut mu ?

Çıkış yılı eski olmasına aldanıp ben de ilk tercihimi Cloud 2'den yana kullanmadığım için küçük bi pişmanlık yaşadım. G Pro X bile kullandım ve inan kat be kat daha iyi Cloud 2. Yazılımı yok ama gerekte yok rahat ol. Al, kulağına tak ve arkana yaslan. Cloud 2 ile PUBG'de 3 kişi ilerliyoruz ve dördüncü bi ayak sesini çat duyuyorum ve takımı her zaman ben uyarıyorum. E bi de Allah vergisi işitme kabiliyetim de var ama o da başka bi konu. :) Bak video atıyorum, 7. dk'dan izleyin. XANTARES'in kulaklık sponsoru Corsair ama bil bakalım hangi kulaklığı öneriyo... Benim hatama düşmeyin ve bütçenizi el öpün bişey yapın harçlık kapın ama 100 200 daha artırıp Cloud 2 alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çıkış yılı eski olmasına aldanıp ben de ilk tercihimi Cloud 2'den yana kullanmadığım için küçük bir pişmanlık yaşadım. G Pro X bile kullandım ve inan kat be kat daha iyi Cloud 2. yazılımı yok ama gerek de yok rahat ol. Al, kulağına tak ve arkana yaslan. Cloud 2 ile PUBG'de 3 kişi ilerliyoruz ve dördüncü bir ayak sesini çat duyuyorum ve takımı her zaman ben uyarıyorum. E bir de Allah vergisi işitme kabiliyetim de var ama o da başka bir konu. :) bak video atıyorum, 7. Dk'dan izleyin. Xantares'in kulaklık sponsoru Corsair ama bil bakalım hangi kulaklığı öneriyor... Benim hatama düşmeyin ve bütçenizi el öpün bir şey yapın harçlık kapın ama 100 200 daha artırıp Cloud 2 alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam merhabalar benim bin TL bütçem var. Logitech'in yeni kulaklığı Pro X 7.1 kulaklığı çok hoşuma gitti. Hem oyunda hem de dışarıda müzik dinlemek için ideal duruyor. Peki sizce HyperX Cloud 2 mi yoksa Alpha s mi yoksa Logitech Pro X mi ya da SteelSeries Arctis 5-7 mi almalıyım siz olsaynız fiyat performans olarak hangi modeli tercih ederdiniz.

Hocam merhabalar benim bin TL bütçem var. Logitech'in yeni kulaklığı Pro X 7.1 kulaklığı çok hoşuma gitti. Hem oyunda hem de dışarıda müzik dinlemek için ideal duruyor. Peki sizce HyperX Cloud 2 mi yoksa Alpha s mi yoksa Logitech Pro X mi ya da SteelSeries Arctis 5-7 mi almalıyım siz olsaynız fiyat performans olarak hangi modeli tercih ederdiniz.

Çoğunu tecrübe etmedim ama kablosuz olarak Cloud Flight öneririm. Arctis 7 de tercih edilebilir kablosuz olarak. Kablosuzların rahatlığı çok başka, üşengeç insana pc başından kalkarken bile tak çıkar yapmak kulaklığı zor gelir bi zaman sonra, ben Flight almayı çok düşündüm bi ara ama performans olarak Cloud 2'nin bir tık gerisindeymiş, harici ekolayzer programları ile aynı seviyeyi yakalayanlar var. Logitech'i boşver derim, ben G Pro X kullandım ve hiç memnun değildim. "PUBG performansı olarak JD711>G PRO X" yazarsanız daha önce açtığım konu çıkar. Alpha S ise gördüğüm kadarıyla Cloud 2'den daha iyi. Kablolu olarak ben olsam onu alırdım. Corsair Hs70 ve Void Pro'dan (Kablosuz olanları) uzak dur, dip ses pişman eder. Kablosuz olarak Flight'ı Cloud 2 tecrübemden dolayı başarılı olabileceğini düşündüğümden ve markanın benim gözümdeki kalitesinden ötürü tercih etmek istesem de Arctis 7'nin çok övüldüğünü duydum, bence pişman etmez.
Çoğunu tecrübe etmedim ama kablosuz olarak Cloud Flight öneririm. Arctis 7 de tercih edilebilir kablosuz olarak. Kablosuzların rahatlığı çok başka, üşengeç insana pc başından kalkarken bile tak çıkar yapmak kulaklığı zor gelir bi zaman sonra, ben Flight almayı çok düşündüm bi ara ama performans olarak Cloud 2'nin bir tık gerisindeymiş, harici ekolayzer programları ile aynı seviyeyi yakalayanlar var. Logitech'i boşver derim, ben G Pro X kullandım ve hiç memnun değildim. "PUBG performansı olarak JD711>G PRO X" yazarsanız daha önce açtığım konu çıkar. Alpha S ise gördüğüm kadarıyla Cloud 2'den daha iyi. Kablolu olarak ben olsam onu alırdım. Corsair Hs70 ve Void Pro'dan (Kablosuz olanları) uzak dur, dip ses pişman eder. Kablosuz olarak Flight'ı Cloud 2 tecrübemden dolayı başarılı olabileceğini düşündüğümden ve markanın benim gözümdeki kalitesinden ötürü tercih etmek istesem de Arctis 7'nin çok övüldüğünü duydum, bence pişman etmez.

Kablolu Alpha S, kablosuz Arctis 7 derim.

Kablolu Alpha S, kablosuz Arctis 7 derim.
benimde bütcem olsaydı bende tercihimi arctis 7 üzerinden kullanırdım.
Çıkış yılı eski olmasına aldanıp ben de ilk tercihimi Cloud 2'den yana kullanmadığım için küçük bir pişmanlık yaşadım. G Pro X bile kullandım ve inan kat be kat daha iyi Cloud 2. yazılımı yok ama gerek de yok rahat ol. Al, kulağına tak ve arkana yaslan. Cloud 2 ile PUBG'de 3 kişi ilerliyoruz ve dördüncü bir ayak sesini çat duyuyorum ve takımı her zaman ben uyarıyorum. E bir de Allah vergisi işitme kabiliyetim de var ama o da başka bir konu. :) bak video atıyorum, 7. Dk'dan izleyin. Xantares'in kulaklık sponsoru Corsair ama bil bakalım hangi kulaklığı öneriyor... Benim hatama düşmeyin ve bütçenizi el öpün bir şey yapın harçlık kapın ama 100 200 daha artırıp Cloud 2 alın.

Çok teşekkür ederim sanırım bütçemi maximuma çıkartıp Cloud 2 alacağım sağ ol (ramazan bayramımız kutlu olsun !)

Yeni konular

Geri
Yukarı